Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
EBISU STUDIOS S.R.L. (CUI 42744669) este o societate cu răspundere limitată activă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 2020. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 371.437 lei (+36% față de 2024) și un profit net de 38.389 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2020 | 24.779 lei |
| 2021 | 23.736 lei |
| 2022 | 24.769 lei |
| 2023 | 232.096 lei |
| 2024 | 272.741 lei |
| 2025 | 371.437 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 371.437 | 272.741 | 232.096 | 24.769 | 23.736 | 24.779 |
| Profit net | 38.389 | 3.616 | 35.351 | 13.794 | 3.264 | 7.867 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | 0 | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | 0 | - | - |
| Active circulante | 219.378 | 223.403 | 255.001 | 68.272 | 68.138 | 14.497 |
| Stocuri | 68.832 | 97.048 | 64.842 | 70.836 | 73.687 | 77 |
| Creanțe | 6.134 | 5.476 | 41.869 | 10.396 | 2.689 | 3.471 |
| Datorii | 116.897 | 159.311 | 194.525 | 43.147 | 56.807 | 6.430 |
| Capitaluri proprii | 102.481 | 64.092 | 60.476 | 25.125 | 11.331 | 8.067 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,88 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
53% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. EBISU STUDIOS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a EBISU STUDIOS S.R.L. în 2025 a fost de 371.437 lei, în creștere cu 36% față de 2024.
În 2025, EBISU STUDIOS S.R.L. a înregistrat un profit net de 38.389 lei.
Activitatea principală a EBISU STUDIOS S.R.L. este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).
EBISU STUDIOS S.R.L. are sediul social la adresa VÂNĂTORILOR Nr. 37, Municipiul Zalău, Jud. Sălaj, 450161.
Nu. EBISU STUDIOS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. EBISU STUDIOS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].