ActivăSRL

EBASTO COM SRL

Str. Ciucas Nr. 14, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
6587673
Reg. Com.
J1994002576085
Înființată
25 octombrie 1994
Vechime
31 de ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
9,1 mil. lei
Profit net 2025
67 mii lei
Angajați 2025
25

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.12.1994

Rezumat

Pe scurt

EBASTO COM SRL (CUI 6587673) este o societate cu răspundere limitată activă din Zărnești, județul Brașov, înființată în 1994. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9,12 mil. lei (-5,8% față de 2024) și un profit net de 66.668 lei, cu 25 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6587673
Nr. Reg. Com.
J1994002576085
EUID
ROONRC.J1994002576085
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
25 octombrie 1994
Vechime
31 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ciucas Nr. 14, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BUT••• I••• VA•••
  • RO••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-5,8% față de 2024

9.121.540 RON

2024: 9.686.063 RON

05 mil10 mil15 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 7.937.216 RONAnul 2017: 8.638.819 RONAnul 2018: 7.939.894 RONAnul 2019: 8.664.940 RONAnul 2020: 8.698.441 RONAnul 2021: 9.330.917 RONAnul 2022: 10.858.092 RONAnul 2023: 9.737.882 RONAnul 2024: 9.686.063 RONAnul 2025: 9.121.540 RON

Profit net 2025

-25,2% față de 2024

66.668 RON

2024: 89.112 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 412.644 RONAnul 2017: 149.623 RONAnul 2018: 39.561 RONAnul 2019: 80.913 RONAnul 2020: 217.048 RONAnul 2021: 83.446 RONAnul 2022: 127.712 RONAnul 2023: 43.245 RONAnul 2024: 89.112 RONAnul 2025: 66.668 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    9,1 mil. lei
    Profit net
    67 mii lei
    Angajați
    25
  • 2024

    Cifra de afaceri
    9,7 mil. lei
    Profit net
    89 mii lei
    Angajați
    26
  • 2023

    Cifra de afaceri
    9,7 mil. lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    29
  • 2022

    Cifra de afaceri
    10,9 mil. lei
    Profit net
    128 mii lei
    Angajați
    29
  • 2021

    Cifra de afaceri
    9,3 mil. lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    36
  • 2020

    Cifra de afaceri
    8,7 mil. lei
    Profit net
    217 mii lei
    Angajați
    33
  • 2019

    Cifra de afaceri
    8,7 mil. lei
    Profit net
    81 mii lei
    Angajați
    32
  • 2018

    Cifra de afaceri
    7,9 mil. lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    31
  • 2017

    Cifra de afaceri
    8,6 mil. lei
    Profit net
    150 mii lei
    Angajați
    32
  • 2016

    Cifra de afaceri
    7,9 mil. lei
    Profit net
    413 mii lei
    Angajați
    32

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,03Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,03 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
61%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

61% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1995

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2576/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EBASTO COM SRL

Este EBASTO COM SRL activă?

Da. EBASTO COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EBASTO COM SRL?

Cifra de afaceri a EBASTO COM SRL în 2025 a fost de 9.121.540 lei (9,12 mil. lei), în scădere cu 5,8% față de 2024.

Ce profit a avut EBASTO COM SRL în 2025?

În 2025, EBASTO COM SRL a înregistrat un profit net de 66.668 lei.

Ce activitate are EBASTO COM SRL?

Activitatea principală a EBASTO COM SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul EBASTO COM SRL?

EBASTO COM SRL are sediul social la adresa Str. Ciucas Nr. 14, Orș. Zărnești, Jud. Brașov, 505800.

EBASTO COM SRL este plătitoare de TVA?

Da. EBASTO COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

EBASTO COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. EBASTO COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EBASTO COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].