ActivăSRL

EASYDATA ZONE SRL

Str. Semănătorilor Nr. 4, Ap. 9, Mun. Târgu Mureş, Jud. Mureş, 540011

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
35553682
Reg. Com.
J2016000137262
Înființată
1 februarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
22 mii lei
Profit net 2025
7 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.02.2016

Rezumat

Pe scurt

EASYDATA ZONE SRL (CUI 35553682) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 21.632 lei (-27% față de 2024) și un profit net de 7.090 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35553682
Nr. Reg. Com.
J2016000137262
EUID
ROONRC.J2016000137262
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
1 februarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Semănătorilor Nr. 4, Ap. 9, Mun. Târgu Mureş, Jud. Mureş, 540011

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GH••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-27,4% față de 2024

21.632 RON

2024: 29.790 RON

020k40k60k80k201620172019202020212022202320242025Anul 2016: 37.616 RONAnul 2017: 27.558 RONAnul 2019: 66.564 RONAnul 2020: 28.347 RONAnul 2021: 20.376 RONAnul 2022: 16.789 RONAnul 2023: 32.934 RONAnul 2024: 29.790 RONAnul 2025: 21.632 RON

Profit net 2025

-32,1% față de 2024

7.090 RON

2024: 10.448 RON

020k40k60k201620172019202020212022202320242025Anul 2016: 28.647 RONAnul 2017: 21.742 RONAnul 2019: 53.443 RONAnul 2020: 14.749 RONAnul 2021: 11.749 RONAnul 2022: 1.590 RONAnul 2023: 4.240 RONAnul 2024: 10.448 RONAnul 2025: 7.090 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
33%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,65Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,65 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
51%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

51% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/137/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EASYDATA ZONE SRL

Este EASYDATA ZONE SRL activă?

Da. EASYDATA ZONE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EASYDATA ZONE SRL?

Cifra de afaceri a EASYDATA ZONE SRL în 2025 a fost de 21.632 lei, în scădere cu 27% față de 2024.

Ce profit a avut EASYDATA ZONE SRL în 2025?

În 2025, EASYDATA ZONE SRL a înregistrat un profit net de 7.090 lei.

Ce activitate are EASYDATA ZONE SRL?

Activitatea principală a EASYDATA ZONE SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul EASYDATA ZONE SRL?

EASYDATA ZONE SRL are sediul social la adresa Str. Semănătorilor Nr. 4, Ap. 9, Mun. Târgu Mureș, Jud. Mureș, 540011.

EASYDATA ZONE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. EASYDATA ZONE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

EASYDATA ZONE SRL are datorii la ANAF?

Nu. EASYDATA ZONE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EASYDATA ZONE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].