EASY GEO CONSTRUCT SRL-D
DR. CONSTANTIN LEVADITTI Nr. 4, Bl. NUFĂR2, Sc. 1, Et. 4, Ap. 17, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 800458
CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- CUI
- 35019090
- Reg. Com.
- J17/1143/2015
- Înființată
- 18 septembrie 2015
- Vechime
- 11 ani, 1 lună
- Cifra de afaceri 2016
- 0 lei
- Profit net 2016
- -3 mii lei
- Angajați 2016
- 0
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 06.01.2022
Rezumat
Pe scurt
EASY GEO CONSTRUCT SRL-D (CUI 35019090) a fost o societate cu răspundere limitată din Galați, înființată în 2015 și radiată în 2022. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
Ultimul bilanț, din 2016, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 3.337 lei, fără angajați declarați.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 35019090
- Nr. Reg. Com.
- J17/1143/2015
- EUID
- ROONRC.J17/1143/2015
- Cod CAEN principal
- 4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- Data înființării
- 18 septembrie 2015
- Vechime
- 11 ani, 1 lună
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- DR. CONSTANTIN LEVADITTI Nr. 4, Bl. NUFĂR2, Sc. 1, Et. 4, Ap. 17, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 800458
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- ••• RUG••• DO••• V•••
- RUG••• DO••• V•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2015 - 2016, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2016
-100,0% față de 20150 RON
2015: 5.413 RON
Profit net 2016
-3.337 RON
2015: 0 RON
Evoluție pe ani
2016
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -3 mii lei
- Angajați
- 0
2015
- Cifra de afaceri
- 5 mii lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2016
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 19,55 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
5,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2022
Stare încheiată la ONRC: Lichidare
Radierea din Registrul Comerțului
- 2021
Stare nouă la ONRC: Lichidare
Stări încheiate la ONRC
Funcțiune; Este menționată o hotărâre a adunării generale privind dizolvarea; Pierdere, la data de 31.12.2018, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant.
Stare nouă la ONRC: Este menționată o hotărâre a adunării generale privind dizolvarea
- 2019
Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2018, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant
Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2015 - 2015)Restrânge cronologia
- 2015
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/1143/2015.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre EASY GEO CONSTRUCT SRL-D
Este EASY GEO CONSTRUCT SRL-D activă?
Nu. EASY GEO CONSTRUCT SRL-D a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.
Ce profit a avut EASY GEO CONSTRUCT SRL-D în 2016?
În 2016, EASY GEO CONSTRUCT SRL-D a înregistrat o pierdere netă de 3.337 lei.
Ce activitate avea EASY GEO CONSTRUCT SRL-D?
Activitatea principală a EASY GEO CONSTRUCT SRL-D era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
Unde avea sediul EASY GEO CONSTRUCT SRL-D?
EASY GEO CONSTRUCT SRL-D avea sediul social la adresa DR. CONSTANTIN LEVADITTI Nr. 4, Bl. NUFĂR2, Sc. 1, Et. 4, Ap. 17, Municipiul Galați, Jud. Galați, 800458.
EASY GEO CONSTRUCT SRL-D are datorii la ANAF?
Nu. EASY GEO CONSTRUCT SRL-D nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre EASY GEO CONSTRUCT SRL-D
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].