ActivăSRL

EARLY YEARS CENTRE S.R.L.

Str. Fierului Nr. 44, Et. parter, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400179

CAEN 8559: Alte forme de învățământ n.c.a.

CUI
43905968
Reg. Com.
J2021001272124
Înființată
12 martie 2021
Vechime
5 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
371 mii lei
Profit net 2025
24 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.03.2021

Rezumat

Pe scurt

EARLY YEARS CENTRE S.R.L. (CUI 43905968) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 370.556 lei (+39% față de 2024) și un profit net de 24.195 lei, cu 3 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43905968
Nr. Reg. Com.
J2021001272124
EUID
ROONRC.J2021001272124
Cod CAEN principal
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
Data înființării
12 martie 2021
Vechime
5 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Fierului Nr. 44, Et. parter, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400179

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CIOBOTA••• B••• IU••• LEONT•••
  • COJOCN••• DI••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+39,4% față de 2024

370.556 RON

2024: 265.747 RON

0200k400k600k20212022202320242025Anul 2021: 151.331 RONAnul 2022: 470.236 RONAnul 2023: 591.062 RONAnul 2024: 265.747 RONAnul 2025: 370.556 RON

Profit net 2025

+155,4% față de 2024

24.195 RON

2024: -43.659 RON

-200k-100k0100k200k20212022202320242025Anul 2021: 29.321 RONAnul 2022: 123.580 RONAnul 2023: -133.432 RONAnul 2024: -43.659 RONAnul 2025: 24.195 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    371 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    266 mii lei
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    591 mii lei
    Profit net
    -133 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    470 mii lei
    Profit net
    124 mii lei
    Angajați
    8
  • 2021

    Cifra de afaceri
    151 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,5%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,64Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 64% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
140%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

140% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1272/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EARLY YEARS CENTRE S.R.L.

Este EARLY YEARS CENTRE S.R.L. activă?

Da. EARLY YEARS CENTRE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EARLY YEARS CENTRE S.R.L.?

Cifra de afaceri a EARLY YEARS CENTRE S.R.L. în 2025 a fost de 370.556 lei, în creștere cu 39% față de 2024.

Ce profit a avut EARLY YEARS CENTRE S.R.L. în 2025?

În 2025, EARLY YEARS CENTRE S.R.L. a înregistrat un profit net de 24.195 lei.

Ce activitate are EARLY YEARS CENTRE S.R.L.?

Activitatea principală a EARLY YEARS CENTRE S.R.L. este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

Unde are sediul EARLY YEARS CENTRE S.R.L.?

EARLY YEARS CENTRE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Fierului Nr. 44, Et. parter, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400179.

EARLY YEARS CENTRE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. EARLY YEARS CENTRE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

EARLY YEARS CENTRE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. EARLY YEARS CENTRE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EARLY YEARS CENTRE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].