DYNSAIR SRL Funcțiune Plătitor TVA e-Factura SRL

Înființată 17.03.2006
SPERANŢEI Nr. 35, Bl. 1, Et. 1, Ap. 3, Oraş Popeşti Leordeni, Jud. Ilfov, 77160 4774, Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice

Prezentare

Pe scurt

DYNSAIR SRL (CUI 18493610) este o societate cu răspundere limitată activă din Popești Leordeni, județul Ilfov, înființată în 2006. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN 4774).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 228.300 lei (-58% față de 2024) și o pierdere netă de 136.536 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
228,3 miilei
−58,1%, față de 2024
Profit net 2025
−136,5 miilei
−41,7%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
-59,8%
Capital social
200lei
Vechime
20ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201658.829 lei
20171.950 lei
201846.240 lei
2019897.503 lei
20203.885.282 lei
20214.720.151 lei
20221.454.822 lei
2023930.850 lei
2024544.824 lei
2025228.300 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri228.300544.824930.8501.454.8224.720.1513.885.282897.50346.2401.95058.829
Profit net-136.536-96.367258.599-248.921737.9651.123.507-263.520-204.456-776.880100.423
Număr mediu de angajați1111111111
Active imobilizate991.8161.070.4371.189.8521.309.2671.429.701538.569552.674596.39611.974.298515.909
Active circulante21.805.20821.758.69021.802.96320.711.30119.925.46319.830.69717.995.93017.323.1686.141.33918.753.017
Stocuri6.496.0256.585.3016.713.6236.222.2722.020.6021.713.3421.425.4991.477.4001.510.4191.572.883
Creanțe14.313.64114.116.32314.053.14413.066.64013.020.09315.210.57514.635.92514.200.5931.614.2191.221.505
Datorii7.833.4007.728.9667.717.4647.005.0426.089.4904.547.5403.850.3852.957.4372.946.4233.337.800
Capitaluri proprii8.089.1088.225.6458.400.8358.142.2368.391.1588.947.2107.823.7038.087.8328.292.2889.069.168
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Slab
-60% Față de anul anterior: în scădere

Firma a pierdut 59,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
2,78 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,78 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
34% Față de anul anterior: stabil

34% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 17.03.2006

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
18493610
Nr. Reg. Com.
J2006000557234
EUID
ROONRC.J2006000557234
Cod CAEN principal
4774, Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
Data înființării
17 martie 2006
Vechime
20 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
SPERANŢEI Nr. 35, Bl. 1, Et. 1, Ap. 3, Oraş Popeşti Leordeni, Jud. Ilfov, 77160
Domiciliu fiscal
Str. Speranţei Nr. 35, Orş. Popeşti-Leordeni, Jud. Ilfov, 77160

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (2)
  • 0721••••••
  • 0721••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • ••• HA••• YO•••Administrator, Israel
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Stare nouă la ONRC: Funcțiune ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2024
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
2011
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2006
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/557/2006. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (5 schimbări), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre DYNSAIR SRL

Este DYNSAIR SRL activă?

Da. DYNSAIR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DYNSAIR SRL?

Cifra de afaceri a DYNSAIR SRL în 2025 a fost de 228.300 lei, în scădere cu 58% față de 2024.

Ce profit a avut DYNSAIR SRL în 2025?

În 2025, DYNSAIR SRL a înregistrat o pierdere netă de 136.536 lei.

Ce activitate are DYNSAIR SRL?

Activitatea principală a DYNSAIR SRL este Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN 4774).

Unde are sediul DYNSAIR SRL?

DYNSAIR SRL are sediul social la adresa SPERANȚEI Nr. 35, Bl. 1, Et. 1, Ap. 3, Oraș Popești Leordeni, Jud. Ilfov, 77160.

DYNSAIR SRL este plătitoare de TVA?

Da. DYNSAIR SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

DYNSAIR SRL are datorii la ANAF?

Nu. DYNSAIR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DYNSAIR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].