DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 02.09.2022
PROF. CONSTANTIN DASCĂLU Nr. 7, Sat Horpaz, Comuna Miroslava, Jud. Iaşi, 707313 6210, Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Prezentare

Pe scurt

DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 46770407) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Horpaz, Comuna Miroslava, județul Iași, înființată în 2022. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 93.854 lei (+50% față de 2024) și un profit net de 52.616 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
93,9 miilei
+50,1%, față de 2024
Profit net 2025
52,6 miilei
+98,9%, față de 2024
Angajați 2025
-
Marjă netă
56,1%
Capital social
500lei
Vechime
4ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2022-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
20223.977 lei
202320.790 lei
202462.523 lei
202593.854 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri93.85462.52320.7903.977
Profit net52.61626.4502.910616
Număr mediu de angajați--00
Active imobilizate8.7516.974250-
Active circulante57.63824.5225.1491.201
Stocuri695514--
Creanțe53.328297440-
Datorii13.3472.7712.281617
Capitaluri proprii53.66627.0504.0261.116
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
56% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 56,1 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
4,32 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,32 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
20% Față de anul anterior: în creștere

20% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 02.09.2022

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
46770407
Nr. Reg. Com.
J2022003398227
EUID
ROONRC.J2022003398227
Cod CAEN principal
6210, Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
2 septembrie 2022
Vechime
4 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Capital social
500 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
PROF. CONSTANTIN DASCĂLU Nr. 7, Sat Horpaz, Comuna Miroslava, Jud. Iaşi, 707313
Domiciliu fiscal
Str. Prof. Constantin Dascălu Nr. 7, Sat Horpaz Com. Miroslava, Jud. Iaşi, 707313

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0741••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • I••• TUDO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2022
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/3398/2022. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L.

Este DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. activă?

Da. DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L.?

Cifra de afaceri a DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. în 2025 a fost de 93.854 lei, în creștere cu 50% față de 2024.

Ce profit a avut DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. în 2025?

În 2025, DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. a înregistrat un profit net de 52.616 lei.

Ce activitate are DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L.?

Activitatea principală a DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L.?

DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. are sediul social la adresa PROF. CONSTANTIN DASCĂLU Nr. 7, Sat Horpaz, Comuna Miroslava, Jud. Iași, 707313.

DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DYNAMIC SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].