DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL Radiată SRL

Înființată 08.01.2014
BARAJUL SADULUI Nr. 7, Bl. M4, Sc. A, Et. 5, Ap. 22, CAM. 3, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti, 32742 6120, Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

Prezentare

Pe scurt

DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL (CUI 32632404) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 3), înființată în 2014 și radiată în 2022. Activitatea principală era Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații (CAEN 6120).

Ultimul bilanț, din 2020, arată o cifră de afaceri de 597.387 lei (-30% față de 2019) și un profit net de 66.325 lei, cu 1 angajat.

Cifra de afaceri 2020
597,4 miilei
−29,7%, față de 2019
Profit net 2020
66,3 miilei
−72,6%, față de 2019
Angajați 2020
1
0,0%, față de 2019
Marjă netă
11,1%
Capital social
450lei
Vechime
12ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2014-2020
Cifra de afaceri
AnValoare
2014420.663 lei
2015544.360 lei
2016872.342 lei
2017662.618 lei
2018632.670 lei
2019849.991 lei
2020597.387 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2020201920182017201620152014
Cifra de afaceri597.387849.991632.670662.618872.342544.360420.663
Profit net66.325242.25397.02744.507207.441159.476
Număr mediu de angajați11222--
Active imobilizate4476274.30414.11128.27327.55830.598
Active circulante127.072366.562261.903170.690196.258179.374133.882
Stocuri----559--
Creanțe14.69253.64734.46141.8929.44916.00426.996
Datorii15.16827.47827.32942.95016.55017.588104.554
Capitaluri proprii112.351339.711238.878141.851207.981189.34459.926
Ultimul bilanț: 2020. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2020

Marjă netă

Bun
11% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,1 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
8,38 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,38 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
12% Față de anul anterior: în creștere

12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 21.04.2022

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
32632404
Nr. Reg. Com.
J40/70/2014
EUID
ROONRC.J40/70/2014
Cod CAEN principal
6120, Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații
Data înființării
8 ianuarie 2014
Vechime
12 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
450 lei (bilanț 2020)
Adresă sediu
BARAJUL SADULUI Nr. 7, Bl. M4, Sc. A, Et. 5, Ap. 22, CAM. 3, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti, 32742
Domiciliu fiscal
Aleea Barajul Sadului Nr. 7, CAM. 3, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 32742

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0765••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • L••• MARIN•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2022
  1. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare ONRC
  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  3. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare ONRC
  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2019
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2016
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2014
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/70/2014. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL

Este DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL activă?

Nu. DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.

Care este cifra de afaceri a DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL?

Cifra de afaceri a DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL în 2020 a fost de 597.387 lei, în scădere cu 30% față de 2019.

Ce profit a avut DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL în 2020?

În 2020, DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL a înregistrat un profit net de 66.325 lei.

Câți angajați avea DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL?

Conform bilanțului pe 2020, DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2019).

Ce activitate avea DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală a DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL era Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații (CAEN 6120).

Unde avea sediul DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL?

DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL avea sediul social la adresa BARAJUL SADULUI Nr. 7, Bl. M4, Sc. A, Et. 5, Ap. 22, CAM. 3, București Sectorul 3, Jud. București, 32742.

DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL are datorii la ANAF?

Nu. DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DYNAMIC DUO SOLUTIONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].