Marjă netă
SlabFirma a pierdut 95,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DYBA GIANI SRL (CUI 31154859) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov, înființată în 2013. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).
În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 79.154 lei (-53% față de 2017) și o pierdere netă de 75.932 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 196.982 lei |
| 2014 | 206.818 lei |
| 2015 | 142.216 lei |
| 2016 | 228.971 lei |
| 2017 | 170.043 lei |
| 2018 | 79.154 lei |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 79.154 | 170.043 | 228.971 | 142.216 | 206.818 | 196.982 |
| Profit net | -75.932 | 72.898 | 171.319 | 1 | 19.359 | 15.052 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | - | - | - |
| Active imobilizate | 68.134 | 68.134 | 68.134 | 68.134 | 68.134 | 67.134 |
| Active circulante | 26.679 | 4.827 | 168.205 | 4.223 | 739 | 1.132 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | 690 |
| Creanțe | 8.417 | - | - | - | - | - |
| Datorii | 12.574 | 14.790 | 21.066 | 28.403 | 34.262 | 53.014 |
| Capitaluri proprii | 212.239 | 288.171 | 215.273 | 43.954 | 34.611 | 15.252 |
Firma a pierdut 95,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,12 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
5,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DYBA GIANI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DYBA GIANI SRL în 2018 a fost de 79.154 lei, în scădere cu 53% față de 2017.
În 2018, DYBA GIANI SRL a înregistrat o pierdere netă de 75.932 lei.
Activitatea principală a DYBA GIANI SRL este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).
DYBA GIANI SRL are sediul social la adresa TÂRGU JIU Nr. 5, Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Jud. Ilfov, 77175.
Nu. DYBA GIANI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DYBA GIANI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].