ActivăSRL

DYADAR TECH S.R.L.

Str. PROF. ION DOROBANTU Nr. 125, Sat Periş Com. Periş, Jud. Ilfov, 77150

CAEN 7420: Activități fotografice

CUI
28192577
Reg. Com.
J23/701/2011
Înființată
16 martie 2011
Vechime
15 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
40 mii lei
Profit net 2025
-9 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.03.2011

Rezumat

Pe scurt

DYADAR TECH S.R.L. (CUI 28192577) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Periș, județul Ilfov, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități fotografice (CAEN 7420).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 40.000 lei (-81% față de 2024) și o pierdere netă de 8.939 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28192577
Nr. Reg. Com.
J23/701/2011
EUID
ROONRC.J23/701/2011
Cod CAEN principal
7420 - Activități fotografice
Data înființării
16 martie 2011
Vechime
15 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. PROF. ION DOROBANTU Nr. 125, Sat Periş Com. Periş, Jud. Ilfov, 77150

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • IORDA••• CONSTAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-81,2% față de 2024

40.000 RON

2024: 212.700 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 35.445 RONAnul 2018: 12.335 RONAnul 2019: 35.000 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 739 RONAnul 2022: 37.119 RONAnul 2023: 180.600 RONAnul 2024: 212.700 RONAnul 2025: 40.000 RON

Profit net 2025

-143,4% față de 2024

-8.939 RON

2024: 20.600 RON

-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 24.768 RONAnul 2018: 11.961 RONAnul 2019: 33.457 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 717 RONAnul 2022: 28.588 RONAnul 2023: -8.541 RONAnul 2024: 20.600 RONAnul 2025: -8.939 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    213 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    181 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    739 lei
    Profit net
    717 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-22%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 22,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
43,63Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 43,63 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
2,3%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

2,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2014

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/701/2011, sub denumirea DYADAR TECH SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DYADAR TECH S.R.L.

Este DYADAR TECH S.R.L. activă?

Da. DYADAR TECH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DYADAR TECH S.R.L.?

Cifra de afaceri a DYADAR TECH S.R.L. în 2025 a fost de 40.000 lei, în scădere cu 81% față de 2024.

Ce profit a avut DYADAR TECH S.R.L. în 2025?

În 2025, DYADAR TECH S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 8.939 lei.

Ce activitate are DYADAR TECH S.R.L.?

Activitatea principală a DYADAR TECH S.R.L. este Activități fotografice (CAEN 7420).

Unde are sediul DYADAR TECH S.R.L.?

DYADAR TECH S.R.L. are sediul social la adresa Str. PROF. ION DOROBANTU Nr. 125, Sat Periș Com. Periș, Jud. Ilfov, 77150.

DYADAR TECH S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. DYADAR TECH S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DYADAR TECH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DYADAR TECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DYADAR TECH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].