ActivăSRL

DVR MOTORS SRL

Str. Vânătorului Nr. 17-19, Bl. C3, Sc. A, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400213

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
27810742
Reg. Com.
J12/2126/2010
Înființată
14 decembrie 2010
Vechime
15 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
131 mii lei
Profit net 2025
-1 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.12.2010

Rezumat

Pe scurt

DVR MOTORS SRL (CUI 27810742) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2010. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 130.570 lei (-17% față de 2024) și o pierdere netă de 1.201 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27810742
Nr. Reg. Com.
J12/2126/2010
EUID
ROONRC.J12/2126/2010
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
14 decembrie 2010
Vechime
15 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Vânătorului Nr. 17-19, Bl. C3, Sc. A, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400213

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • CH••• CIPR••• RA•••
  • MOLDO••• ALEXAN•••
  • MOLDO••• MIR••• MO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-16,5% față de 2024

130.570 RON

2024: 156.429 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 80.736 RONAnul 2017: 135.396 RONAnul 2018: 164.372 RONAnul 2019: 175.666 RONAnul 2020: 131.959 RONAnul 2021: 139.503 RONAnul 2022: 240.042 RONAnul 2023: 165.921 RONAnul 2024: 156.429 RONAnul 2025: 130.570 RON

Profit net 2025

-102,8% față de 2024

-1.201 RON

2024: 42.162 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 33.307 RONAnul 2017: 56.117 RONAnul 2018: 75.214 RONAnul 2019: 75.045 RONAnul 2020: 48.976 RONAnul 2021: 74.586 RONAnul 2022: 132.989 RONAnul 2023: 56.706 RONAnul 2024: 42.162 RONAnul 2025: -1.201 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    131 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    133 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    140 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    176 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    135 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-0,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 0,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,54Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 54% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
68%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

68% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2126/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DVR MOTORS SRL

Este DVR MOTORS SRL activă?

Da. DVR MOTORS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DVR MOTORS SRL?

Cifra de afaceri a DVR MOTORS SRL în 2025 a fost de 130.570 lei, în scădere cu 17% față de 2024.

Ce profit a avut DVR MOTORS SRL în 2025?

În 2025, DVR MOTORS SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.201 lei.

Ce activitate are DVR MOTORS SRL?

Activitatea principală a DVR MOTORS SRL este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul DVR MOTORS SRL?

DVR MOTORS SRL are sediul social la adresa Str. Vânătorului Nr. 17-19, Bl. C3, Sc. A, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400213.

DVR MOTORS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DVR MOTORS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DVR MOTORS SRL are datorii la ANAF?

Nu. DVR MOTORS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DVR MOTORS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].