DUVIMAR SRL Funcțiune SRL

Înființată 02.08.2006
Str. 1 DECEMBRIE 1918 Nr. 89, Bl. AG3, Sc. 1, Et. 4, Ap. 16, Municipiul Tecuci, Jud. Galaţi 4711, Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Prezentare

Pe scurt

DUVIMAR SRL (CUI 18900943) este o societate cu răspundere limitată activă din Tecuci, județul Galați, înființată în 2006. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2023 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 202 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2024
-
Profit net 2024
0lei
+100,0%, față de 2023
Angajați 2024
-
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
20ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2015-2024
Cifra de afaceri
AnValoare
201523.163 lei
20163.333 lei
2017-
2018-
2019-
2020-
2021-
2022-
2023-
2024-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2024202320222021202020192018201720162015
Cifra de afaceri--------3.33323.163
Profit net0-2020000001.867-
Număr mediu de angajați----------
Active imobilizate2.7712.7712.7712.7712.7712.7712.7712.7712.7712.771
Active circulante53.23553.23553.43853.43753.43753.43853.43853.43853.43750.600
Stocuri49.66749.66849.66849.66749.66749.66849.66849.66849.66848.601
Creanțe7237239259259259259259259251.026
Datorii48.32348.32348.32448.32348.32348.32448.32448.32448.32347.352
Capitaluri proprii15.35815.35815.56015.56015.56015.56015.56015.56015.56013.694
Ultimul bilanț: 2024. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2024

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,10 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,10 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
76% Față de anul anterior: stabil

76% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 02.08.2006

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
18900943
Nr. Reg. Com.
J17/1233/2006
EUID
ROONRC.J17/1233/2006
Cod CAEN principal
4711, Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
2 august 2006
Vechime
20 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2024)
Adresă sediu
Str. 1 DECEMBRIE 1918 Nr. 89, Bl. AG3, Sc. 1, Et. 4, Ap. 16, Municipiul Tecuci, Jud. Galaţi
Domiciliu fiscal
Str. 1 DECEMBRIE 1918 Nr. 89, Mun. Tecuci, Jud. Galaţi, 805300

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0746••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • DUMIT••• VIOL•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2010
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2008
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2006
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/1233/2006. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre DUVIMAR SRL

Este DUVIMAR SRL activă?

Da. DUVIMAR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut DUVIMAR SRL în 2023?

În 2023, DUVIMAR SRL a înregistrat o pierdere netă de 202 lei.

Ce activitate are DUVIMAR SRL?

Activitatea principală a DUVIMAR SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul DUVIMAR SRL?

DUVIMAR SRL are sediul social la adresa Str. 1 DECEMBRIE 1918 Nr. 89, Bl. AG3, Sc. 1, Et. 4, Ap. 16, Municipiul Tecuci, Jud. Galați.

DUVIMAR SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DUVIMAR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DUVIMAR SRL are datorii la ANAF?

Nu. DUVIMAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DUVIMAR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].