DURU PROD COM SRL
Str. OLTINA Nr. 3, Bl. 28, Ap. 1, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti, 64311
CAEN 9999
- CUI
- 421417
- Reg. Com.
- J40/9153/1992
- Înființată
- 13 aprilie 1992
- Vechime
- 34 de ani, 6 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 29.03.2002
Rezumat
Pe scurt
DURU PROD COM SRL (CUI 421417) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 5), înființată în 1992 și radiată în 2002. Activitatea principală era codul CAEN 9999.
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 421417
- Nr. Reg. Com.
- J40/9153/1992
- EUID
- ROONRC.J40/9153/1992
- Cod CAEN principal
- 9999 - N/A
- Data înființării
- 13 aprilie 1992
- Vechime
- 34 de ani, 6 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. OLTINA Nr. 3, Bl. 28, Ap. 1, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti, 64311
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- D••• •• •••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2002
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1997
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1992
Înființarea firmei
Înmatriculată în București cu nr. J40/9153/1992.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre DURU PROD COM SRL
Este DURU PROD COM SRL activă?
Nu. DURU PROD COM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2002.
Ce activitate avea DURU PROD COM SRL?
Activitatea principală a DURU PROD COM SRL era codul CAEN 9999.
Unde avea sediul DURU PROD COM SRL?
DURU PROD COM SRL avea sediul social la adresa Str. OLTINA Nr. 3, Bl. 28, Ap. 1, București Sectorul 5, Jud. București, 64311.
DURU PROD COM SRL are datorii la ANAF?
Nu. DURU PROD COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre DURU PROD COM SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].