Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DUR FOREST SRL (CUI 29578054) este o societate cu răspundere limitată activă din Marghita, județul Bihor, înființată în 2012. Activitatea principală este Exploatarea forestieră (CAEN 0220).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 657.681 lei (+16% față de 2024) și un profit net de 106.657 lei, cu 6 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 334.496 lei |
| 2017 | 431.669 lei |
| 2018 | 430.032 lei |
| 2019 | 261.324 lei |
| 2020 | 523.908 lei |
| 2021 | 2.218.838 lei |
| 2022 | 1.301.133 lei |
| 2023 | 1.943.351 lei |
| 2024 | 566.107 lei |
| 2025 | 657.681 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 657.681 | 566.107 | 1.943.351 | 1.301.133 | 2.218.838 | 523.908 | 261.324 | 430.032 | 431.669 | 334.496 |
| Profit net | 106.657 | 185.641 | 223.381 | 148.284 | 406.720 | 58.094 | 1.489 | 20.885 | 115.060 | 107.432 |
| Număr mediu de angajați | 6 | 3 | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 1.373.439 | 1.504.154 | 1.574.655 | 831.094 | 561.319 | 899.893 | 1.074.935 | 319.655 | 128.420 | 85.261 |
| Active circulante | 1.337.834 | 987.328 | 1.469.714 | 2.453.194 | 1.977.735 | 1.291.845 | 887.025 | 1.283.867 | 383.292 | 252.482 |
| Stocuri | 883.416 | 627.407 | 554.711 | 1.517.119 | 873.003 | 583.659 | 44.830 | 16.123 | 233.607 | 46.440 |
| Creanțe | 381.102 | 255.819 | 573.244 | 775.187 | 1.054.440 | 651.898 | 783.853 | 1.249.456 | 132.278 | 204.304 |
| Datorii | 775.760 | 561.920 | 1.158.710 | 1.623.930 | 957.907 | 1.164.442 | 1.012.695 | 422.214 | 252.341 | 95.612 |
| Capitaluri proprii | 1.625.736 | 1.513.086 | 1.327.445 | 1.083.690 | 935.406 | 437.660 | 379.565 | 378.076 | 357.191 | 242.131 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,72 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
29% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DUR FOREST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DUR FOREST SRL în 2025 a fost de 657.681 lei, în creștere cu 16% față de 2024.
În 2025, DUR FOREST SRL a înregistrat un profit net de 106.657 lei.
Activitatea principală a DUR FOREST SRL este Exploatarea forestieră (CAEN 0220).
DUR FOREST SRL are sediul social la adresa Str. ARÁNY JÁNOS Nr. 126, Municipiul Marghita, Jud. Bihor, 415300.
Da. DUR FOREST SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. DUR FOREST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].