ActivăSRL

DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL

Str. Râul Alb Nr. 3, Mun. Caransebeş, Jud. Caraş-Severin, 325400

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
34777282
Reg. Com.
J11/319/2015
Înființată
15 iulie 2015
Vechime
11 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
536 mii lei
Profit net 2025
223 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.07.2015

Rezumat

Pe scurt

DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL (CUI 34777282) este o societate cu răspundere limitată activă din Caransebeș, județul Caraș-Severin, înființată în 2015. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 535.866 lei și un profit net de 222.953 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34777282
Nr. Reg. Com.
J11/319/2015
EUID
ROONRC.J11/319/2015
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
15 iulie 2015
Vechime
11 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Râul Alb Nr. 3, Mun. Caransebeş, Jud. Caraş-Severin, 325400

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PĂL••• CR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

535.866 RON

2024: 0 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.840 RONAnul 2017: 1.200 RONAnul 2018: 77.240 RONAnul 2019: 175.461 RONAnul 2020: 82.070 RONAnul 2021: 7.343 RONAnul 2022: 10.118 RONAnul 2023: 252 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 535.866 RON

Profit net 2025

+148735,3% față de 2024

222.953 RON

2024: -150 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.785 RONAnul 2017: 1.164 RONAnul 2018: 13.175 RONAnul 2019: -32.918 RONAnul 2020: 15.688 RONAnul 2021: 655 RONAnul 2022: 8.012 RONAnul 2023: 161 RONAnul 2024: -150 RONAnul 2025: 222.953 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    536 mii lei
    Profit net
    223 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -150 lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    252 lei
    Profit net
    161 lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    655 lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    175 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
42%Față de anul anterior: în scădere
2021202220232025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 41,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,20Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,20 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
43%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

43% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Caraș-Severin cu nr. J11/319/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL

Este DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL activă?

Da. DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 535.866 lei.

Ce profit a avut DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 222.953 lei.

Ce activitate are DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL?

DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Râul Alb Nr. 3, Mun. Caransebeș, Jud. Caraș-Severin, 325400.

DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].