ActivăSRL

DRYFAST SERV SRL

Str. Paris Nr. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400161

CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare

CUI
32375351
Reg. Com.
J12/3140/2013
Înființată
21 octombrie 2013
Vechime
12 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
128 mii lei
Profit net 2025
74 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.10.2013

Rezumat

Pe scurt

DRYFAST SERV SRL (CUI 32375351) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 128.414 lei (+10% față de 2024) și un profit net de 73.918 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32375351
Nr. Reg. Com.
J12/3140/2013
EUID
ROONRC.J12/3140/2013
Cod CAEN principal
9602 - Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
21 octombrie 2013
Vechime
12 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Paris Nr. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400161

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DEC••• AMA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+10,0% față de 2024

128.414 RON

2024: 116.704 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 40.087 RONAnul 2017: 36.661 RONAnul 2018: 57.316 RONAnul 2019: 45.875 RONAnul 2020: 59.634 RONAnul 2021: 40.870 RONAnul 2022: 63.231 RONAnul 2023: 79.329 RONAnul 2024: 116.704 RONAnul 2025: 128.414 RON

Profit net 2025

+49,7% față de 2024

73.918 RON

2024: 49.379 RON

-25k025k50k75k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 7.819 RONAnul 2017: -1.081 RONAnul 2018: 17.123 RONAnul 2019: 1.203 RONAnul 2020: 29.638 RONAnul 2021: 15.841 RONAnul 2022: 2.005 RONAnul 2023: -11.016 RONAnul 2024: 49.379 RONAnul 2025: 73.918 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
58%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 57,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,83Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,83 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
36%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

36% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Schimbarea denumirii

    DRYFAST SERV SRL-D → DRYFAST SERV SRL

  4. Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2016, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  5. Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2016, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  6. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3140/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DRYFAST SERV SRL

Este DRYFAST SERV SRL activă?

Da. DRYFAST SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DRYFAST SERV SRL?

Cifra de afaceri a DRYFAST SERV SRL în 2025 a fost de 128.414 lei, în creștere cu 10% față de 2024.

Ce profit a avut DRYFAST SERV SRL în 2025?

În 2025, DRYFAST SERV SRL a înregistrat un profit net de 73.918 lei.

Ce activitate are DRYFAST SERV SRL?

Activitatea principală a DRYFAST SERV SRL este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde are sediul DRYFAST SERV SRL?

DRYFAST SERV SRL are sediul social la adresa Str. Paris Nr. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400161.

DRYFAST SERV SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DRYFAST SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DRYFAST SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. DRYFAST SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DRYFAST SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].