ActivăSRL

DRUPO SRL

Str. Rapsodiei Nr. 6B, Bl. C1, Et. 1, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
20960688
Reg. Com.
J12/566/2007
Înființată
5 februarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
126 mii lei
Profit net 2025
86 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.02.2007

Rezumat

Pe scurt

DRUPO SRL (CUI 20960688) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 126.000 lei (-21% față de 2024) și un profit net de 86.038 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
20960688
Nr. Reg. Com.
J12/566/2007
EUID
ROONRC.J2007000566123
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
5 februarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Rapsodiei Nr. 6B, Bl. C1, Et. 1, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • H••• TU••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-21,5% față de 2024

126.000 RON

2024: 160.500 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 210.957 RONAnul 2017: 62.050 RONAnul 2018: 219.738 RONAnul 2019: 242.040 RONAnul 2020: 30.450 RONAnul 2021: 58.255 RONAnul 2022: 92.581 RONAnul 2023: 279.900 RONAnul 2024: 160.500 RONAnul 2025: 126.000 RON

Profit net 2025

+20,3% față de 2024

86.038 RON

2024: 71.518 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 190.647 RONAnul 2017: 49.899 RONAnul 2018: 167.920 RONAnul 2019: 207.720 RONAnul 2020: 18.950 RONAnul 2021: 48.969 RONAnul 2022: 109.594 RONAnul 2023: 162.632 RONAnul 2024: 71.518 RONAnul 2025: 86.038 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    86 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    161 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    280 mii lei
    Profit net
    163 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    110 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    242 mii lei
    Profit net
    208 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    220 mii lei
    Profit net
    168 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    211 mii lei
    Profit net
    191 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
68%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 68,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,28Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,28 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
78%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

78% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/566/2007.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DRUPO SRL

Este DRUPO SRL activă?

Da. DRUPO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DRUPO SRL?

Cifra de afaceri a DRUPO SRL în 2025 a fost de 126.000 lei, în scădere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut DRUPO SRL în 2025?

În 2025, DRUPO SRL a înregistrat un profit net de 86.038 lei.

Ce activitate are DRUPO SRL?

Activitatea principală a DRUPO SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul DRUPO SRL?

DRUPO SRL are sediul social la adresa Str. Rapsodiei Nr. 6B, Bl. C1, Et. 1, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

DRUPO SRL este plătitoare de TVA?

Da. DRUPO SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

DRUPO SRL are datorii la ANAF?

Nu. DRUPO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DRUPO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].