DRUMAD SRL Funcțiune SRL

Înființată 31.03.2004
Str. ROMER FLORIS Nr. 26, Municipiul Oradea, Jud. Bihor, 0 4211, Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

Prezentare

Pe scurt

DRUMAD SRL (CUI 16298079) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2004. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).

În 2012 a raportat o cifră de afaceri de 421.074 lei (-79% față de 2011) și o pierdere netă de 896 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2012
421,1 miilei
−78,6%, față de 2011
Profit net 2012
−896lei
−115,6%, față de 2011
Angajați 2012
2
−50,0%, față de 2011
Marjă netă
-0,2%
Capital social
212,2 miilei
Vechime
22ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2012
Cifra de afaceri
AnValoare
20083.960.328 lei
2010710.576 lei
20111.966.333 lei
2012421.074 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2012201120102008
Cifra de afaceri421.0741.966.333710.5763.960.328
Profit net-8965.7469.082-462.758
Număr mediu de angajați24612
Active imobilizate1.540.7551.854.5431.257.1231.199.365
Active circulante1.193.2201.206.8151.520.4121.542.725
Stocuri540.336217.692197.950813.895
Creanțe651.234838.7921.308.879727.931
Datorii2.547.0342.861.6832.564.5112.944.762
Capitaluri proprii186.941199.675213.024-202.672
Ultimul bilanț: 2012. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2012

Marjă netă

Slab
-0,2% Față de anul anterior: în scădere

Firma a pierdut 0,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,47 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante acoperă doar 47% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
93% Față de anul anterior: stabil

93% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 31.03.2004

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
16298079
Nr. Reg. Com.
J05/572/2004
EUID
ROONRC.J05/572/2004
Cod CAEN principal
4211, Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Data înființării
31 martie 2004
Vechime
22 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
212,2 mii lei (bilanț 2012)
Adresă sediu
Str. ROMER FLORIS Nr. 26, Municipiul Oradea, Jud. Bihor, 0
Domiciliu fiscal
Str. ROMER FLORIS Nr. 26, Mun. Oradea, Jud. Bihor

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0259••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • JU••• P••• MO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2014
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2013
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2010
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2008
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2004
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/572/2004. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre DRUMAD SRL

Este DRUMAD SRL activă?

Da. DRUMAD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DRUMAD SRL?

Cifra de afaceri a DRUMAD SRL în 2012 a fost de 421.074 lei, în scădere cu 79% față de 2011.

Ce profit a avut DRUMAD SRL în 2012?

În 2012, DRUMAD SRL a înregistrat o pierdere netă de 896 lei.

Ce activitate are DRUMAD SRL?

Activitatea principală a DRUMAD SRL este Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).

Unde are sediul DRUMAD SRL?

DRUMAD SRL are sediul social la adresa Str. ROMER FLORIS Nr. 26, Municipiul Oradea, Jud. Bihor, 0.

DRUMAD SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DRUMAD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DRUMAD SRL are datorii la ANAF?

Nu. DRUMAD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DRUMAD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].