ActivăSRL

DRS AUTO RECOVERY SRL

Str. Aurel Vlaicu Nr. 54, Bl. A3, Sc. 1, Et. 6, Ap. 27, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400581

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
33278519
Reg. Com.
J12/1932/2014
Înființată
16 iunie 2014
Vechime
12 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
124 mii lei
Profit net 2025
-26 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.06.2014

Rezumat

Pe scurt

DRS AUTO RECOVERY SRL (CUI 33278519) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 124.245 lei (+29% față de 2024) și o pierdere netă de 26.140 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33278519
Nr. Reg. Com.
J12/1932/2014
EUID
ROONRC.J12/1932/2014
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
16 iunie 2014
Vechime
12 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Aurel Vlaicu Nr. 54, Bl. A3, Sc. 1, Et. 6, Ap. 27, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400581

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CIO••• BOG••• DAR•••
  • CIO••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+28,7% față de 2024

124.245 RON

2024: 96.530 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 6.640 RONAnul 2018: 57.056 RONAnul 2019: 66.500 RONAnul 2020: 69.415 RONAnul 2021: 165.528 RONAnul 2022: 140.510 RONAnul 2023: 64.162 RONAnul 2024: 96.530 RONAnul 2025: 124.245 RON

Profit net 2025

-151,4% față de 2024

-26.140 RON

2024: 50.862 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -1.120 RONAnul 2017: -4.222 RONAnul 2018: 30.485 RONAnul 2019: 53.329 RONAnul 2020: 31.086 RONAnul 2021: 126.087 RONAnul 2022: 120.172 RONAnul 2023: 6.270 RONAnul 2024: 50.862 RONAnul 2025: -26.140 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    120 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    126 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-21%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 21 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,77Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,77 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
11%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

11% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1932/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DRS AUTO RECOVERY SRL

Este DRS AUTO RECOVERY SRL activă?

Da. DRS AUTO RECOVERY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DRS AUTO RECOVERY SRL?

Cifra de afaceri a DRS AUTO RECOVERY SRL în 2025 a fost de 124.245 lei, în creștere cu 29% față de 2024.

Ce profit a avut DRS AUTO RECOVERY SRL în 2025?

În 2025, DRS AUTO RECOVERY SRL a înregistrat o pierdere netă de 26.140 lei.

Ce activitate are DRS AUTO RECOVERY SRL?

Activitatea principală a DRS AUTO RECOVERY SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul DRS AUTO RECOVERY SRL?

DRS AUTO RECOVERY SRL are sediul social la adresa Str. Aurel Vlaicu Nr. 54, Bl. A3, Sc. 1, Et. 6, Ap. 27, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400581.

DRS AUTO RECOVERY SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DRS AUTO RECOVERY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DRS AUTO RECOVERY SRL are datorii la ANAF?

Nu. DRS AUTO RECOVERY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DRS AUTO RECOVERY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].