ActivăSRL

DREAMS MARATHON S.R.L.

Bld. 21 Decembrie 1989 Nr. 133, Sc. IV, Et. I, Ap. 91, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400604

CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare

CUI
44183899
Reg. Com.
J12/2079/2021
Înființată
26 aprilie 2021
Vechime
5 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
84 mii lei
Profit net 2025
28 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.04.2021

Rezumat

Pe scurt

DREAMS MARATHON S.R.L. (CUI 44183899) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 84.040 lei (-14% față de 2024) și un profit net de 28.098 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44183899
Nr. Reg. Com.
J12/2079/2021
EUID
ROONRC.J12/2079/2021
Cod CAEN principal
9602 - Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
26 aprilie 2021
Vechime
5 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. 21 Decembrie 1989 Nr. 133, Sc. IV, Et. I, Ap. 91, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400604

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CORO••• DI••• DEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-13,9% față de 2024

84.040 RON

2024: 97.574 RON

025k50k75k100k20212022202320242025Anul 2021: 20.997 RONAnul 2022: 77.790 RONAnul 2023: 98.785 RONAnul 2024: 97.574 RONAnul 2025: 84.040 RON

Profit net 2025

-20,8% față de 2024

28.098 RON

2024: 35.467 RON

-20k020k40k60k20212022202320242025Anul 2021: -12.974 RONAnul 2022: 55.602 RONAnul 2023: 41.866 RONAnul 2024: 35.467 RONAnul 2025: 28.098 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    84 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    98 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
33%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 33,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,94Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,94 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
52%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

52% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2079/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DREAMS MARATHON S.R.L.

Este DREAMS MARATHON S.R.L. activă?

Da. DREAMS MARATHON S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DREAMS MARATHON S.R.L.?

Cifra de afaceri a DREAMS MARATHON S.R.L. în 2025 a fost de 84.040 lei, în scădere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut DREAMS MARATHON S.R.L. în 2025?

În 2025, DREAMS MARATHON S.R.L. a înregistrat un profit net de 28.098 lei.

Ce activitate are DREAMS MARATHON S.R.L.?

Activitatea principală a DREAMS MARATHON S.R.L. este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde are sediul DREAMS MARATHON S.R.L.?

DREAMS MARATHON S.R.L. are sediul social la adresa Bld. 21 Decembrie 1989 Nr. 133, Sc. IV, Et. I, Ap. 91, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400604.

DREAMS MARATHON S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. DREAMS MARATHON S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DREAMS MARATHON S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DREAMS MARATHON S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DREAMS MARATHON S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].