Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DREAM GROUP SRL (CUI 21558779) este o societate cu răspundere limitată activă din Constanța, înființată în 2007. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 900.732 lei (-5,9% față de 2024) și un profit net de 161.159 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.274.959 lei |
| 2017 | 1.231.123 lei |
| 2018 | 1.594.667 lei |
| 2019 | 1.588.739 lei |
| 2020 | 798.374 lei |
| 2021 | 1.202.767 lei |
| 2022 | 1.263.548 lei |
| 2023 | 997.777 lei |
| 2024 | 956.977 lei |
| 2025 | 900.732 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 900.732 | 956.977 | 997.777 | 1.263.548 | 1.202.767 | 798.374 | 1.588.739 | 1.594.667 | 1.231.123 | 1.274.959 |
| Profit net | 161.159 | 152.194 | 277.938 | 410.181 | 505.191 | 241.868 | 543.427 | 542.109 | 332.070 | 363.101 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 5 | 6 | 5 | 6 | 11 | 8 | 7 | 9 |
| Active imobilizate | 372.439 | 471.180 | 207.804 | 208.469 | 205.874 | 181.596 | 165.459 | 254.547 | 343.635 | 432.723 |
| Active circulante | 11.798 | 21.373 | 195.220 | 657.793 | 355.694 | 142.627 | 447.692 | 353.714 | 72.393 | 12.488 |
| Stocuri | - | - | - | 3.451 | 1.049 | 2.331 | - | - | 0 | 225 |
| Creanțe | 9.357 | 11.535 | 19.024 | 456.112 | -58.599 | 16.703 | 7.315 | 11.387 | 5.679 | 11.959 |
| Datorii | 71.932 | 10.283 | 69.229 | 404.583 | 5.365 | 23.667 | 18.226 | 60.876 | 13.671 | 33.216 |
| Capitaluri proprii | 309.637 | 481.811 | 329.617 | 461.679 | 556.689 | 293.366 | 594.925 | 547.385 | 402.357 | 411.995 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 16% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DREAM GROUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DREAM GROUP SRL în 2025 a fost de 900.732 lei, în scădere cu 5,9% față de 2024.
În 2025, DREAM GROUP SRL a înregistrat un profit net de 161.159 lei.
Activitatea principală a DREAM GROUP SRL este Restaurante (CAEN 5611).
DREAM GROUP SRL are sediul social la adresa B-dul ALEXANDRU LĂPUȘNEANU Nr. 185, Bl. T7, Sc. A, Ap. 10, Municipiul Constanța, Jud. Constanța.
Da. DREAM GROUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DREAM GROUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].