ActivăSRL

DRALIS FINISAJE S.R.L.-D.

Str. Septimiu Albini Nr. 67, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400457

CAEN 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CUI
46011105
Reg. Com.
J12/2146/2022
Înființată
26 aprilie 2022
Vechime
4 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
222 mii lei
Profit net 2025
84 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • pierdere calitate de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.04.2022

Rezumat

Pe scurt

DRALIS FINISAJE S.R.L.-D. (CUI 46011105) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 221.859 lei (+80% față de 2024) și un profit net de 84.389 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
46011105
Nr. Reg. Com.
J12/2146/2022
EUID
ROONRC.J12/2146/2022
Cod CAEN principal
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Data înființării
26 aprilie 2022
Vechime
4 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Septimiu Albini Nr. 67, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400457

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SZ••• SZIL••• LAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+79,9% față de 2024

221.859 RON

2024: 123.343 RON

0100k200k300k2022202320242025Anul 2022: 76.492 RONAnul 2023: 100.807 RONAnul 2024: 123.343 RONAnul 2025: 221.859 RON

Profit net 2025

+432,1% față de 2024

84.389 RON

2024: -25.410 RON

-50k050k100k2022202320242025Anul 2022: -10.632 RONAnul 2023: 25.010 RONAnul 2024: -25.410 RONAnul 2025: 84.389 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    222 mii lei
    Profit net
    84 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
38%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 38 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
11,00Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 11,00 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
9,1%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

9,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Pierdere calitate de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  2. 2025

    Stare încheiată la ONRC: Pierdere calitate de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  3. Stare nouă la ONRC: Pierdere calitate de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  4. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2146/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DRALIS FINISAJE S.R.L.-D.

Este DRALIS FINISAJE S.R.L.-D. activă?

Da. DRALIS FINISAJE S.R.L.-D. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DRALIS FINISAJE S.R.L.-D.?

Cifra de afaceri a DRALIS FINISAJE S.R.L.-D. în 2025 a fost de 221.859 lei, în creștere cu 80% față de 2024.

Ce profit a avut DRALIS FINISAJE S.R.L.-D. în 2025?

În 2025, DRALIS FINISAJE S.R.L.-D. a înregistrat un profit net de 84.389 lei.

Ce activitate are DRALIS FINISAJE S.R.L.-D.?

Activitatea principală a DRALIS FINISAJE S.R.L.-D. este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

Unde are sediul DRALIS FINISAJE S.R.L.-D.?

DRALIS FINISAJE S.R.L.-D. are sediul social la adresa Str. Septimiu Albini Nr. 67, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400457.

DRALIS FINISAJE S.R.L.-D. este plătitoare de TVA?

Nu. DRALIS FINISAJE S.R.L.-D. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DRALIS FINISAJE S.R.L.-D. are datorii la ANAF?

Nu. DRALIS FINISAJE S.R.L.-D. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DRALIS FINISAJE S.R.L.-D.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].