ActivăSRL

DRAGORAM TOUR SRL

Str. Tudor Vladimirescu, Bl. SELECT3, Ap. 30, Mun. Moineşti, Jud. Bacău

CAEN 7911: Activități ale agențiilor turistice

CUI
27299673
Reg. Com.
J2010000685040
Înființată
20 august 2010
Vechime
16 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
355 mii lei
Profit net 2025
95 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.08.2010

Rezumat

Pe scurt

DRAGORAM TOUR SRL (CUI 27299673) este o societate cu răspundere limitată activă din Moinești, județul Bacău, înființată în 2010. Activitatea principală este Activități ale agențiilor turistice (CAEN 7911).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 354.510 lei (+0,7% față de 2024) și un profit net de 95.162 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27299673
Nr. Reg. Com.
J2010000685040
EUID
ROONRC.J2010000685040
Cod CAEN principal
7911 - Activități ale agențiilor turistice
Data înființării
20 august 2010
Vechime
16 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tudor Vladimirescu, Bl. SELECT3, Ap. 30, Mun. Moineşti, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • P••• DRA••• GEO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+0,7% față de 2024

354.510 RON

2024: 352.001 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 316.038 RONAnul 2017: 332.555 RONAnul 2018: 364.101 RONAnul 2019: 327.897 RONAnul 2020: 165.880 RONAnul 2021: 380.025 RONAnul 2022: 501.850 RONAnul 2023: 311.296 RONAnul 2024: 352.001 RONAnul 2025: 354.510 RON

Profit net 2025

-14,1% față de 2024

95.162 RON

2024: 110.770 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 188.588 RONAnul 2017: 150.184 RONAnul 2018: 189.685 RONAnul 2019: 145.370 RONAnul 2020: 2.226 RONAnul 2021: 192.902 RONAnul 2022: 291.722 RONAnul 2023: 101.629 RONAnul 2024: 110.770 RONAnul 2025: 95.162 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    355 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    352 mii lei
    Profit net
    111 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    311 mii lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    502 mii lei
    Profit net
    292 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    380 mii lei
    Profit net
    193 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    328 mii lei
    Profit net
    145 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    364 mii lei
    Profit net
    190 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    333 mii lei
    Profit net
    150 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    316 mii lei
    Profit net
    189 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
27%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,93Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 93% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
98%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

98% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/685/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DRAGORAM TOUR SRL

Este DRAGORAM TOUR SRL activă?

Da. DRAGORAM TOUR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DRAGORAM TOUR SRL?

Cifra de afaceri a DRAGORAM TOUR SRL în 2025 a fost de 354.510 lei, în creștere cu 0,7% față de 2024.

Ce profit a avut DRAGORAM TOUR SRL în 2025?

În 2025, DRAGORAM TOUR SRL a înregistrat un profit net de 95.162 lei.

Ce activitate are DRAGORAM TOUR SRL?

Activitatea principală a DRAGORAM TOUR SRL este Activități ale agențiilor turistice (CAEN 7911).

Unde are sediul DRAGORAM TOUR SRL?

DRAGORAM TOUR SRL are sediul social la adresa Str. Tudor Vladimirescu, Bl. SELECT3, Ap. 30, Mun. Moinești, Jud. Bacău.

DRAGORAM TOUR SRL este plătitoare de TVA?

Da. DRAGORAM TOUR SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

DRAGORAM TOUR SRL are datorii la ANAF?

Nu. DRAGORAM TOUR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DRAGORAM TOUR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].