RadiatăSRL

DRAG TURISM S.R.L.

Str. Voroneţ Nr. 60, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

CAEN 5520: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CUI
36213808
Reg. Com.
J33/821/2016
Înființată
16 iunie 2016
Vechime
10 ani, 3 luni
Profit net 2024
-9 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 14.10.2025

Rezumat

Pe scurt

DRAG TURISM S.R.L. (CUI 36213808) a fost o societate cu răspundere limitată din Gura Humorului, județul Suceava, înființată în 2016 și radiată în 2025. Activitatea principală era Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

Ultimul bilanț, din 2024, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 9.343 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36213808
Nr. Reg. Com.
J33/821/2016
EUID
ROONRC.J33/821/2016
Cod CAEN principal
5520 - Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Data înființării
16 iunie 2016
Vechime
10 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Voroneţ Nr. 60, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CATAR••• NICO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-

2023: 12.518 RON

050k100k150k201620172018201920202021202220232024Anul 2016: 81.604 RONAnul 2017: 118.969 RONAnul 2018: 86.314 RONAnul 2019: 59.122 RONAnul 2020: 9.825 RONAnul 2021: 17.614 RONAnul 2022: 17.032 RONAnul 2023: 12.518 RONAnul 2024: 0 RON

Profit net 2024

+79,7% față de 2023

-9.343 RON

2023: -46.045 RON

-50k-25k025k50k75k201620172018201920202021202220232024Anul 2016: 21.570 RONAnul 2017: 53.227 RONAnul 2018: 45.969 RONAnul 2019: 715 RONAnul 2020: -32.596 RONAnul 2021: 1.146 RONAnul 2022: 881 RONAnul 2023: -46.045 RONAnul 2024: -9.343 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    -46 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    881 lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    715 lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    86 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăIndisponibil
—
2020202120222023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
482,08Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 482,08 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0,2%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

0,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  5. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (6 evenimente în plus, 2016 - 2024)
  1. 2024

    Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/821/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DRAG TURISM S.R.L.

Este DRAG TURISM S.R.L. activă?

Nu. DRAG TURISM S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Ce profit a avut DRAG TURISM S.R.L. în 2024?

În 2024, DRAG TURISM S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 9.343 lei.

Ce activitate avea DRAG TURISM S.R.L.?

Activitatea principală a DRAG TURISM S.R.L. era Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

Unde avea sediul DRAG TURISM S.R.L.?

DRAG TURISM S.R.L. avea sediul social la adresa Str. Voroneț Nr. 60, Orș. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300.

DRAG TURISM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DRAG TURISM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DRAG TURISM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].