ActivăSRL

DP & CO S.R.L.

Pţa. Libertăţii Nr. 17, Ap. 4, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440014

CAEN 4779: Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie

CUI
18754686
Reg. Com.
J30/585/2006
Înființată
9 iunie 2006
Vechime
20 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
39 mii lei
Profit net 2025
5 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.06.2006

Rezumat

Pe scurt

DP & CO S.R.L. (CUI 18754686) este o societate cu răspundere limitată activă din Satu Mare, înființată în 2006. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN 4779).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 39.470 lei (-1,6% față de 2024) și un profit net de 4.848 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18754686
Nr. Reg. Com.
J30/585/2006
EUID
ROONRC.J30/585/2006
Cod CAEN principal
4779 - Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
Data înființării
9 iunie 2006
Vechime
20 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Pţa. Libertăţii Nr. 17, Ap. 4, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440014

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DEC••• P•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-1,6% față de 2024

39.470 RON

2024: 40.121 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 58.620 RONAnul 2017: 62.062 RONAnul 2018: 54.118 RONAnul 2019: 61.487 RONAnul 2020: 38.067 RONAnul 2021: 70.772 RONAnul 2022: 22.980 RONAnul 2023: 34.412 RONAnul 2024: 40.121 RONAnul 2025: 39.470 RON

Profit net 2025

+160,8% față de 2024

4.848 RON

2024: 1.859 RON

-75k-50k-25k025k50k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 15.344 RONAnul 2017: 37.648 RONAnul 2018: 29.695 RONAnul 2019: 37.627 RONAnul 2020: 694 RONAnul 2021: 20.585 RONAnul 2022: -57.548 RONAnul 2023: 4.556 RONAnul 2024: 1.859 RONAnul 2025: 4.848 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    -58 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    694 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,88Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 88% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
47%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

47% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2020

    Stare încheiată la ONRC: Sechestru părți sociale/acțiuni deținute de unul sau mai mulți asoc./acționari

  3. 2017

    Stare nouă la ONRC: Sechestru părți sociale/acțiuni deținute de unul sau mai mulți asoc./acționari

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/585/2006, sub denumirea DP & CO SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DP & CO S.R.L.

Este DP & CO S.R.L. activă?

Da. DP & CO S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DP & CO S.R.L.?

Cifra de afaceri a DP & CO S.R.L. în 2025 a fost de 39.470 lei, în scădere cu 1,6% față de 2024.

Ce profit a avut DP & CO S.R.L. în 2025?

În 2025, DP & CO S.R.L. a înregistrat un profit net de 4.848 lei.

Ce activitate are DP & CO S.R.L.?

Activitatea principală a DP & CO S.R.L. este Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN 4779).

Unde are sediul DP & CO S.R.L.?

DP & CO S.R.L. are sediul social la adresa Pța. Libertății Nr. 17, Ap. 4, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440014.

DP & CO S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. DP & CO S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

DP & CO S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DP & CO S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DP & CO S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].