Marjă netă
SlabFirma a pierdut 135 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DOUA PUNCTE SRL (CUI 16110727) este o societate cu răspundere limitată activă din Galați, înființată în 2004. Activitatea principală este Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN 9039).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15.316 lei (+39% față de 2024) și o pierdere netă de 20.677 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 100.280 lei |
| 2017 | 187.883 lei |
| 2018 | 126.567 lei |
| 2019 | 109.581 lei |
| 2020 | 35.199 lei |
| 2021 | 45.147 lei |
| 2022 | 172.003 lei |
| 2023 | 40.799 lei |
| 2024 | 11.042 lei |
| 2025 | 15.316 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 15.316 | 11.042 | 40.799 | 172.003 | 45.147 | 35.199 | 109.581 | 126.567 | 187.883 | 100.280 |
| Profit net | -20.677 | -17.177 | 15.929 | 67.229 | -7.090 | -45.929 | 19.742 | 44.380 | 146.229 | 56.070 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 10.549 | 6.799 | 2.718 | 5.897 | 30.816 | 44.571 | 111.888 | 134.295 | 156.700 | 90.631 |
| Active circulante | 7.285 | 46.233 | 68.764 | 67.384 | 80.129 | 135.773 | 162.353 | 142.904 | 97.146 | 16.754 |
| Stocuri | - | - | - | - | 39.800 | 47.252 | 39.800 | 39.800 | - | - |
| Creanțe | 406 | 406 | - | 18.567 | - | 38.608 | 94.400 | 56.000 | 58.082 | 3.000 |
| Datorii | 480 | 0 | 1.273 | 1.401 | 1.004 | 0 | 1.647 | 2.347 | 1.374 | 1.142 |
| Capitaluri proprii | 17.354 | 53.032 | 70.209 | 71.880 | 105.174 | 170.665 | 272.594 | 274.852 | 252.472 | 106.243 |
Firma a pierdut 135 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 15,18 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
2,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DOUA PUNCTE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DOUA PUNCTE SRL în 2025 a fost de 15.316 lei, în creștere cu 39% față de 2024.
În 2025, DOUA PUNCTE SRL a înregistrat o pierdere netă de 20.677 lei.
Activitatea principală a DOUA PUNCTE SRL este Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN 9039).
DOUA PUNCTE SRL are sediul social la adresa Bld. Siderurgiștilor Nr. 42, Bl. M4A, Ap. 79, Mun. Galați, Jud. Galați, 800259.
Nu. DOUA PUNCTE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DOUA PUNCTE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].