DORMIN SRL
COM.IP Nr. 221, Sat Ip Com. Ip, Jud. Sălaj, 457210
CAEN 111: Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
- CUI
- 23783297
- Reg. Com.
- J31/355/2008
- Înființată
- 23 aprilie 2008
- Vechime
- 18 ani, 5 luni
- Cifra de afaceri 2025
- 190 mii lei
- Profit net 2025
- 16 mii lei
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Plătitoare de TVA
- Înscrisă în RO e-Factura
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.04.2008
Rezumat
Pe scurt
DORMIN SRL (CUI 23783297) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Ip, județul Sălaj, înființată în 2008. Activitatea principală este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 190.074 lei (-27% față de 2024) și un profit net de 16.299 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 23783297
- Nr. Reg. Com.
- J31/355/2008
- EUID
- ROONRC.J31/355/2008
- Cod CAEN principal
- 111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
- Data înființării
- 23 aprilie 2008
- Vechime
- 18 ani, 5 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- COM.IP Nr. 221, Sat Ip Com. Ip, Jud. Sălaj, 457210
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- ARDEL••• TEO••• CĂTĂ•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
-27,2% față de 2024190.074 RON
2024: 261.153 RON
Profit net 2025
-49,8% față de 202416.299 RON
2024: 32.447 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 190 mii lei
- Profit net
- 16 mii lei
- Angajați
- -
2024
- Cifra de afaceri
- 261 mii lei
- Profit net
- 32 mii lei
- Angajați
- 0
2023
- Cifra de afaceri
- 170 mii lei
- Profit net
- 45 mii lei
- Angajați
- -
2022
- Cifra de afaceri
- 99 mii lei
- Profit net
- 1 mii lei
- Angajați
- -
2021
- Cifra de afaceri
- 48 mii lei
- Profit net
- 110 mii lei
- Angajați
- -
2020
- Cifra de afaceri
- 600 lei
- Profit net
- 4 mii lei
- Angajați
- -
2019
- Cifra de afaceri
- 6 mii lei
- Profit net
- 61 mii lei
- Angajați
- -
2018
- Cifra de afaceri
- 2 mii lei
- Profit net
- 20 mii lei
- Angajați
- -
2017
- Cifra de afaceri
- 69 mii lei
- Profit net
- 57 mii lei
- Angajați
- 1
2016
- Cifra de afaceri
- 26 mii lei
- Profit net
- -11 mii lei
- Angajați
- 1
Analiză
Indicatori financiari 2025
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,6 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 75% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
59% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2024
Înscrierea în Registrul RO e-Factura
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 2021
Cel mai mare profit net din istoric
- 2013
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2008
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Sălaj cu nr. J31/355/2008.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre DORMIN SRL
Este DORMIN SRL activă?
Da. DORMIN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a DORMIN SRL?
Cifra de afaceri a DORMIN SRL în 2025 a fost de 190.074 lei, în scădere cu 27% față de 2024.
Ce profit a avut DORMIN SRL în 2025?
În 2025, DORMIN SRL a înregistrat un profit net de 16.299 lei.
Ce activitate are DORMIN SRL?
Activitatea principală a DORMIN SRL este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
Unde are sediul DORMIN SRL?
DORMIN SRL are sediul social la adresa COM.IP Nr. 221, Sat Ip Com. Ip, Jud. Sălaj, 457210.
DORMIN SRL este plătitoare de TVA?
Da. DORMIN SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
DORMIN SRL are datorii la ANAF?
Nu. DORMIN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre DORMIN SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].