RadiatăSRL

DORCUTA SRL

Sat Bălcăuţi, Comuna Bălcăuţi, Jud. Suceava, 727025

CAEN 4521: Construcții de clădiri și lucrări de geniu

CUI
18964009
Reg. Com.
J33/1079/2006
Înființată
25 august 2006
Vechime
20 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2011
0 lei
Profit net 2011
0 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 11.01.2013

Rezumat

Pe scurt

DORCUTA SRL (CUI 18964009) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Bălcăuți, Comuna Bălcăuți, județul Suceava, înființată în 2006 și radiată în 2013. Activitatea principală era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).

Bilanțurile depuse nu conțin cifră de afaceri, rezultat sau angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18964009
Nr. Reg. Com.
J33/1079/2006
EUID
ROONRC.J33/1079/2006
Cod CAEN principal
4521 - Construcții de clădiri și lucrări de geniu
Data înființării
25 august 2006
Vechime
20 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Bălcăuţi, Comuna Bălcăuţi, Jud. Suceava, 727025

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BEJIN••• IO••• RICH•••
  • ••• G••• REORGANIZ••• IP•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2011, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2011

0 RON

012011Anul 2011: 0 RON

Profit net 2011

0 RON

012011Anul 2011: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2011

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2011

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00

Activele circulante acoperă doar 0% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareIndisponibil
—

Nu se poate calcula: bilanțul nu conține active.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2013

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1079/2006.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DORCUTA SRL

Este DORCUTA SRL activă?

Nu. DORCUTA SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2013.

Ce activitate avea DORCUTA SRL?

Activitatea principală a DORCUTA SRL era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).

Unde avea sediul DORCUTA SRL?

DORCUTA SRL avea sediul social la adresa Sat Bălcăuți, Comuna Bălcăuți, Jud. Suceava, 727025.

DORCUTA SRL are datorii la ANAF?

Nu. DORCUTA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DORCUTA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].