DORALY SRL Funcțiune Plătitor TVA e-Factura SRL

Înființată 22.12.1994
Aleea MILCOV Nr. 1, Bl. T.2, Ap. 38, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 3900 4782, Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

Prezentare

Pe scurt

DORALY SRL (CUI 6661095) este o societate cu răspundere limitată activă din Satu Mare, înființată în 1994. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4782).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 208.305 lei (-20% față de 2024) și un profit net de 12.079 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
208,3 miilei
−19,5%, față de 2024
Profit net 2025
12,1 miilei
−54,1%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
5,8%
Capital social
200lei
Vechime
31ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2016242.627 lei
2017248.923 lei
2018261.053 lei
2019266.640 lei
2020297.041 lei
2021288.697 lei
2022296.522 lei
2023278.258 lei
2024258.775 lei
2025208.305 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri208.305258.775278.258296.522288.697297.041266.640261.053248.923242.627
Profit net12.07926.33234.70017.77522.04516.2579.5218.85312.4686.319
Număr mediu de angajați1111111111
Active imobilizate4371.0921.7482.4043.0593.714---298
Active circulante34.17754.17581.97355.87244.86221.50927.61042.41337.64842.882
Stocuri6.27240.76246.42739.54735.42914.76226.06723.40931.53921.709
Creanțe3.6945741.360252086083691.0801.722307
Datorii19.35327.78533.39842.65350.07349.41968.06392.38796.475114.475
Capitaluri proprii15.26127.48250.32315.623-2.152-24.196-40.453-49.974-58.827-71.295
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
5,8% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,8 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
1,77 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,77 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
56% Față de anul anterior: în creștere

56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 28.12.1994

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
6661095
Nr. Reg. Com.
J1994002098309
EUID
ROONRC.J1994002098309
Cod CAEN principal
4782, Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Data înființării
22 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Aleea MILCOV Nr. 1, Bl. T.2, Ap. 38, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 3900
Domiciliu fiscal
Aleea Milcov Nr. 1, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440192

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0261••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • SILA••• A••• R•••Administrator, România
  • SILA••• MA•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
2023
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2009
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
1994
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/2098/1994. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre DORALY SRL

Este DORALY SRL activă?

Da. DORALY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DORALY SRL?

Cifra de afaceri a DORALY SRL în 2025 a fost de 208.305 lei, în scădere cu 20% față de 2024.

Ce profit a avut DORALY SRL în 2025?

În 2025, DORALY SRL a înregistrat un profit net de 12.079 lei.

Ce activitate are DORALY SRL?

Activitatea principală a DORALY SRL este Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4782).

Unde are sediul DORALY SRL?

DORALY SRL are sediul social la adresa Aleea MILCOV Nr. 1, Bl. T.2, Ap. 38, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 3900.

DORALY SRL este plătitoare de TVA?

Da. DORALY SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

DORALY SRL are datorii la ANAF?

Nu. DORALY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DORALY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].