ActivăSRL

DORACLEAN S.R.L.

Str. Romul Ladea Nr. 45, Et. 1, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor

CUI
33638901
Reg. Com.
J2014002834121
Înființată
30 septembrie 2014
Vechime
12 ani
Cifra de afaceri 2025
128 mii lei
Profit net 2025
105 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.09.2014

Rezumat

Pe scurt

DORACLEAN S.R.L. (CUI 33638901) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 128.040 lei (-18% față de 2024) și un profit net de 105.375 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33638901
Nr. Reg. Com.
J2014002834121
EUID
ROONRC.J2014002834121
Cod CAEN principal
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
Data înființării
30 septembrie 2014
Vechime
12 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Romul Ladea Nr. 45, Et. 1, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RĂȘC••• R••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-17,9% față de 2024

128.040 RON

2024: 156.027 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 85.750 RONAnul 2017: 106.342 RONAnul 2018: 153.022 RONAnul 2019: 201.884 RONAnul 2020: 242.131 RONAnul 2021: 356.924 RONAnul 2022: 442.209 RONAnul 2023: 340.454 RONAnul 2024: 156.027 RONAnul 2025: 128.040 RON

Profit net 2025

+287,8% față de 2024

105.375 RON

2024: -56.113 RON

-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 9.859 RONAnul 2017: 5.627 RONAnul 2018: -18.144 RONAnul 2019: 50.010 RONAnul 2020: -52.850 RONAnul 2021: 46.060 RONAnul 2022: -41.016 RONAnul 2023: -133.241 RONAnul 2024: -56.113 RONAnul 2025: 105.375 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    -56 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    340 mii lei
    Profit net
    -133 mii lei
    Angajați
    6
  • 2022

    Cifra de afaceri
    442 mii lei
    Profit net
    -41 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    357 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    8
  • 2020

    Cifra de afaceri
    242 mii lei
    Profit net
    -53 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    86 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
82%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 82,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,12Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 12% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
192%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

192% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2018

    Schimbarea denumirii

    DORACLEAN SRL-D → DORACLEAN S.R.L.

  5. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2834/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DORACLEAN S.R.L.

Este DORACLEAN S.R.L. activă?

Da. DORACLEAN S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DORACLEAN S.R.L.?

Cifra de afaceri a DORACLEAN S.R.L. în 2025 a fost de 128.040 lei, în scădere cu 18% față de 2024.

Ce profit a avut DORACLEAN S.R.L. în 2025?

În 2025, DORACLEAN S.R.L. a înregistrat un profit net de 105.375 lei.

Ce activitate are DORACLEAN S.R.L.?

Activitatea principală a DORACLEAN S.R.L. este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Unde are sediul DORACLEAN S.R.L.?

DORACLEAN S.R.L. are sediul social la adresa Str. Romul Ladea Nr. 45, Et. 1, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

DORACLEAN S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. DORACLEAN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

DORACLEAN S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DORACLEAN S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DORACLEAN S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].