ActivăSRL

DONIMAX SRL

Str. Fântânele Nr. 34-36, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400321

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
31957890
Reg. Com.
J12/2132/2013
Înființată
3 iulie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2023
80 mii lei
Profit net 2023
-24 mii lei
Angajați 2023
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.07.2013

Rezumat

Pe scurt

DONIMAX SRL (CUI 31957890) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 80.256 lei (+10% față de 2022) și o pierdere netă de 23.520 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31957890
Nr. Reg. Com.
J12/2132/2013
EUID
ROONRC.J12/2132/2013
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
3 iulie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Fântânele Nr. 34-36, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400321

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • INO••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

+10,5% față de 2022

80.256 RON

2022: 72.648 RON

025k50k75k100k201320142015201620192020202120222023Anul 2013: 15.792 RONAnul 2014: 60.190 RONAnul 2015: 42.311 RONAnul 2016: 51.384 RONAnul 2019: 56.598 RONAnul 2020: 40.044 RONAnul 2021: 57.255 RONAnul 2022: 72.648 RONAnul 2023: 80.256 RON

Profit net 2023

-485,4% față de 2022

-23.520 RON

2022: -4.018 RON

-40k-20k020k40k201320142015201620192020202120222023Anul 2013: 5.999 RONAnul 2014: 21.420 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 6.284 RONAnul 2019: -15.853 RONAnul 2020: -25.990 RONAnul 2021: 12.424 RONAnul 2022: -4.018 RONAnul 2023: -23.520 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăSlab
-29%Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Firma a pierdut 29,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Activele circulante acoperă doar 0,2% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
136%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

136% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2014

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2132/2013.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DONIMAX SRL

Este DONIMAX SRL activă?

Da. DONIMAX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DONIMAX SRL?

Cifra de afaceri a DONIMAX SRL în 2023 a fost de 80.256 lei, în creștere cu 10% față de 2022.

Ce profit a avut DONIMAX SRL în 2023?

În 2023, DONIMAX SRL a înregistrat o pierdere netă de 23.520 lei.

Ce activitate are DONIMAX SRL?

Activitatea principală a DONIMAX SRL este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul DONIMAX SRL?

DONIMAX SRL are sediul social la adresa Str. Fântânele Nr. 34-36, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400321.

DONIMAX SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DONIMAX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DONIMAX SRL are datorii la ANAF?

Nu. DONIMAX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DONIMAX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].