Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DONCRI CLEVERS SRL (CUI 30762106) este o societate cu răspundere limitată activă din Oltenița, județul Călărași, înființată în 2012. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,38 mil. lei (+39% față de 2024) și un profit net de 221.450 lei, cu 11 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 183.287 lei |
| 2017 | 119.384 lei |
| 2018 | 148.633 lei |
| 2019 | 243.739 lei |
| 2020 | 434.480 lei |
| 2021 | 791.518 lei |
| 2022 | 1.289.540 lei |
| 2023 | 1.020.136 lei |
| 2024 | 1.715.554 lei |
| 2025 | 2.383.449 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.383.449 | 1.715.554 | 1.020.136 | 1.289.540 | 791.518 | 434.480 | 243.739 | 148.633 | 119.384 | 183.287 |
| Profit net | 221.450 | 76.654 | -72.712 | 460.490 | 148.111 | -1.292 | -186.659 | -216.426 | -163.924 | -110.634 |
| Număr mediu de angajați | 11 | 8 | 8 | 6 | 5 | 7 | 8 | 7 | 4 | 3 |
| Active imobilizate | 195.384 | 80.034 | 59.375 | 42.041 | 51.350 | 0 | - | - | - | - |
| Active circulante | 740.765 | 416.555 | 293.889 | 294.864 | 96.672 | 48.772 | 18.614 | 9.981 | 4.512 | 4.428 |
| Stocuri | 340.595 | 98.445 | 164.040 | 94.862 | 54.018 | 1.934 | 898 | 749 | 595 | 1.458 |
| Creanțe | 48.605 | 17.444 | 24.132 | 15.519 | 24.609 | 5.916 | 2.798 | 2.463 | 2.456 | 452 |
| Datorii | 904.086 | 685.976 | 619.305 | 530.235 | 801.842 | 850.702 | 819.252 | 623.960 | 402.065 | 238.057 |
| Capitaluri proprii | 32.063 | -189.387 | -266.041 | -193.330 | -653.820 | -801.930 | -800.638 | -613.979 | -397.553 | -233.629 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 82% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
97% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DONCRI CLEVERS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DONCRI CLEVERS SRL în 2025 a fost de 2.383.449 lei (2,38 mil. lei), în creștere cu 39% față de 2024.
În 2025, DONCRI CLEVERS SRL a înregistrat un profit net de 221.450 lei.
Activitatea principală a DONCRI CLEVERS SRL este Restaurante (CAEN 5611).
DONCRI CLEVERS SRL are sediul social la adresa ARGEȘULUI Nr. 157, Municipiul Oltenița, Jud. Călărași.
Da. DONCRI CLEVERS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DONCRI CLEVERS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].