ActivăSRL

DMI CONSTRUCT TEAM SRL

Str. Lucian Blaga Nr. 67, Orş. Recaş, Jud. Timiş, 307340

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
35345541
Reg. Com.
J2015003099351
Înființată
21 decembrie 2015
Vechime
10 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
77 mii lei
Profit net 2025
-17 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 27.11.2019

Rezumat

Pe scurt

DMI CONSTRUCT TEAM SRL (CUI 35345541) este o societate cu răspundere limitată activă din Recaș, județul Timiș, înființată în 2015. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 76.600 lei (-54% față de 2024) și o pierdere netă de 16.936 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35345541
Nr. Reg. Com.
J2015003099351
EUID
ROONRC.J2015003099351
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
21 decembrie 2015
Vechime
10 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Lucian Blaga Nr. 67, Orş. Recaş, Jud. Timiş, 307340

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DO••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-53,9% față de 2024

76.600 RON

2024: 166.031 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 14.822 RONAnul 2017: 49.129 RONAnul 2018: 39.290 RONAnul 2019: 15.550 RONAnul 2020: 119.875 RONAnul 2021: 84.000 RONAnul 2022: 63.400 RONAnul 2023: 128.117 RONAnul 2024: 166.031 RONAnul 2025: 76.600 RON

Profit net 2025

-4210,7% față de 2024

-16.936 RON

2024: 412 RON

-50k-25k025k50k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -43.486 RONAnul 2017: -41.405 RONAnul 2018: -48.607 RONAnul 2019: -7.743 RONAnul 2020: 35.742 RONAnul 2021: 21.519 RONAnul 2022: 54 RONAnul 2023: 1.728 RONAnul 2024: 412 RONAnul 2025: -16.936 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    412 lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    54 lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    84 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    120 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    -49 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    -41 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -43 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-22%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 22,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,02Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 1,9% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
170%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

170% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  3. Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  4. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2019

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2015 - 2019)
  1. 2019

    Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/3099/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DMI CONSTRUCT TEAM SRL

Este DMI CONSTRUCT TEAM SRL activă?

Da. DMI CONSTRUCT TEAM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DMI CONSTRUCT TEAM SRL?

Cifra de afaceri a DMI CONSTRUCT TEAM SRL în 2025 a fost de 76.600 lei, în scădere cu 54% față de 2024.

Ce profit a avut DMI CONSTRUCT TEAM SRL în 2025?

În 2025, DMI CONSTRUCT TEAM SRL a înregistrat o pierdere netă de 16.936 lei.

Ce activitate are DMI CONSTRUCT TEAM SRL?

Activitatea principală a DMI CONSTRUCT TEAM SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul DMI CONSTRUCT TEAM SRL?

DMI CONSTRUCT TEAM SRL are sediul social la adresa Str. Lucian Blaga Nr. 67, Orș. Recaș, Jud. Timiș, 307340.

DMI CONSTRUCT TEAM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DMI CONSTRUCT TEAM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DMI CONSTRUCT TEAM SRL are datorii la ANAF?

Nu. DMI CONSTRUCT TEAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DMI CONSTRUCT TEAM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].