Marjă netă
SlabFirma a pierdut 9,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DMA ARMERIA SRL (CUI 33331680) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Brănești, Comuna Brănești, județul Ilfov, înființată în 2014. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN 4763).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 528.683 lei (-30% față de 2024) și o pierdere netă de 47.925 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 216.578 lei |
| 2017 | 172.922 lei |
| 2018 | 344.790 lei |
| 2019 | 173.306 lei |
| 2020 | 260.984 lei |
| 2021 | 639.307 lei |
| 2022 | 971.100 lei |
| 2023 | 1.062.391 lei |
| 2024 | 756.386 lei |
| 2025 | 528.683 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 528.683 | 756.386 | 1.062.391 | 971.100 | 639.307 | 260.984 | 173.306 | 344.790 | 172.922 | 216.578 |
| Profit net | -47.925 | -44.676 | 145.992 | -7.347 | 344.469 | 61.572 | -9.464 | 51.059 | 24.404 | 25.453 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 29.242 | 22.532 | 24.717 | 36.661 | 39.440 | 41.020 | 31.456 | 31.032 | 20.786 | 13.304 |
| Active circulante | 625.532 | 687.339 | 761.958 | 609.292 | 534.102 | 243.979 | 224.283 | 162.482 | 136.429 | 104.613 |
| Stocuri | 146.281 | 357.144 | 262.550 | 244.128 | 355.741 | 157.428 | 97.671 | 90.390 | 72.573 | 46.737 |
| Creanțe | 475.396 | 278.501 | 483.345 | 353.513 | 172.517 | 82.121 | 107.003 | 65.723 | 57.151 | 57.600 |
| Datorii | 77.968 | 85.140 | 116.764 | 122.538 | 42.780 | 98.706 | 131.018 | 59.329 | 74.089 | 59.195 |
| Capitaluri proprii | 576.806 | 624.731 | 669.407 | 523.415 | 530.762 | 186.293 | 124.721 | 134.185 | 83.126 | 58.722 |
Firma a pierdut 9,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,02 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DMA ARMERIA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DMA ARMERIA SRL în 2025 a fost de 528.683 lei, în scădere cu 30% față de 2024.
În 2025, DMA ARMERIA SRL a înregistrat o pierdere netă de 47.925 lei.
Activitatea principală a DMA ARMERIA SRL este Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN 4763).
DMA ARMERIA SRL are sediul social la adresa Halelor Nr. 39, Sat Brănești, Comuna Brănești, Jud. Ilfov.
Da. DMA ARMERIA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DMA ARMERIA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].