ActivăSRL

DJN ACTIV CONSTRUCT SRL

Sat Arşiţa Com. Măgura Ilvei, Jud. Bistriţa-Năsăud, 427146

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
36628511
Reg. Com.
J2016000824063
Înființată
12 octombrie 2016
Vechime
10 ani
Profit net 2025
-87 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.10.2016

Rezumat

Pe scurt

DJN ACTIV CONSTRUCT SRL (CUI 36628511) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Arșița, comuna Măgura Ilvei, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2016. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 87.246 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36628511
Nr. Reg. Com.
J2016000824063
EUID
ROONRC.J2016000824063
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
12 octombrie 2016
Vechime
10 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Arşiţa Com. Măgura Ilvei, Jud. Bistriţa-Năsăud, 427146

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DE••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

2024: 2.101 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 105.069 RONAnul 2018: 582.474 RONAnul 2019: 523.829 RONAnul 2020: 196.368 RONAnul 2021: 302.824 RONAnul 2022: 213.430 RONAnul 2023: 123.495 RONAnul 2024: 2.101 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+55,9% față de 2024

-87.246 RON

2024: -197.734 RON

-300k-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -7.313 RONAnul 2017: 2.182 RONAnul 2018: 164.418 RONAnul 2019: 642 RONAnul 2020: -95.683 RONAnul 2021: 131.127 RONAnul 2022: 26.157 RONAnul 2023: -206.393 RONAnul 2024: -197.734 RONAnul 2025: -87.246 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -87 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -198 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    -206 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    213 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    303 mii lei
    Profit net
    131 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    196 mii lei
    Profit net
    -96 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    524 mii lei
    Profit net
    642 lei
    Angajați
    7
  • 2018

    Cifra de afaceri
    582 mii lei
    Profit net
    164 mii lei
    Angajați
    9
  • 2017

    Cifra de afaceri
    105 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
2021202220232024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,35Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 35% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
220%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

220% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bistrița-Năsăud cu nr. J6/824/2016.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DJN ACTIV CONSTRUCT SRL

Este DJN ACTIV CONSTRUCT SRL activă?

Da. DJN ACTIV CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut DJN ACTIV CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, DJN ACTIV CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 87.246 lei.

Ce activitate are DJN ACTIV CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a DJN ACTIV CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul DJN ACTIV CONSTRUCT SRL?

DJN ACTIV CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Sat Arșița Com. Măgura Ilvei, Jud. Bistrița-Năsăud, 427146.

DJN ACTIV CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. DJN ACTIV CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

DJN ACTIV CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. DJN ACTIV CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DJN ACTIV CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].