DIVAFOREST SRL
Cal. Bucureşti, Bl. 01C, Et. 8, Ap. 43, Mun. Târgovişte, Jud. Dâmboviţa
CAEN 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- CUI
- 17798730
- Reg. Com.
- J15/794/2005
- Înființată
- 20 iulie 2005
- Vechime
- 21 de ani, 2 luni
- Cifra de afaceri 2020
- 222 mii lei
- Profit net 2020
- -205 mii lei
- Angajați 2020
- 1
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 28.02.2022
Rezumat
Pe scurt
DIVAFOREST SRL (CUI 17798730) a fost o societate cu răspundere limitată din Târgoviște, județul Dâmbovița, înființată în 2005 și radiată în 2022. Activitatea principală era Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
Ultimul bilanț, din 2020, arată o cifră de afaceri de 222.090 lei (+62% față de 2019) și o pierdere netă de 205.235 lei, cu 1 angajat.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 17798730
- Nr. Reg. Com.
- J15/794/2005
- EUID
- ROONRC.J15/794/2005
- Cod CAEN principal
- 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- Data înființării
- 20 iulie 2005
- Vechime
- 21 de ani, 2 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Cal. Bucureşti, Bl. 01C, Et. 8, Ap. 43, Mun. Târgovişte, Jud. Dâmboviţa
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- ••• PANTE••• MAR•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2012 - 2020, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2020
+61,7% față de 2019222.090 RON
2019: 137.356 RON
Profit net 2020
-5421,5% față de 2019-205.235 RON
2019: -3.717 RON
Evoluție pe ani
2020
- Cifra de afaceri
- 222 mii lei
- Profit net
- -205 mii lei
- Angajați
- 1
2019
- Cifra de afaceri
- 137 mii lei
- Profit net
- -4 mii lei
- Angajați
- 1
2018
- Cifra de afaceri
- 582 mii lei
- Profit net
- 6 mii lei
- Angajați
- 1
2017
- Cifra de afaceri
- 753 mii lei
- Profit net
- 8 mii lei
- Angajați
- 2
2016
- Cifra de afaceri
- 717 mii lei
- Profit net
- 3 mii lei
- Angajați
- 2
2015
- Cifra de afaceri
- 553 mii lei
- Profit net
- 2 lei
- Angajați
- -
2014
- Cifra de afaceri
- 365 mii lei
- Profit net
- 5 mii lei
- Angajați
- 1
2013
- Cifra de afaceri
- 247 mii lei
- Profit net
- 2 mii lei
- Angajați
- 2
2012
- Cifra de afaceri
- 19 mii lei
- Profit net
- 89 lei
- Angajați
- 1
Analiză
Indicatori financiari 2020
Firma a pierdut 92,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 16% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
601% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2022
Stări încheiate la ONRC
Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Certificat de înmatriculare preschimbat; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2008.
Radierea din Registrul Comerțului
- 2021
Stare nouă la ONRC: Faliment
Stare încheiată la ONRC: Reorganizare judiciară
Anularea înregistrării în scopuri de TVA
Stare nouă la ONRC: Reorganizare judiciară
Vezi toată cronologia (7 evenimente în plus, 2005 - 2021)Restrânge cronologia
- 2021
Stare încheiată la ONRC: Insolvență
- 2020
Stări noi la ONRC
Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.
Stare încheiată la ONRC: Funcțiune
- 2017
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
Cel mai mare profit net din istoric
- 2012
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2005
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Dâmbovița cu nr. J15/794/2005.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre DIVAFOREST SRL
Este DIVAFOREST SRL activă?
Nu. DIVAFOREST SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.
Care este cifra de afaceri a DIVAFOREST SRL?
Cifra de afaceri a DIVAFOREST SRL în 2020 a fost de 222.090 lei, în creștere cu 62% față de 2019.
Ce profit a avut DIVAFOREST SRL în 2020?
În 2020, DIVAFOREST SRL a înregistrat o pierdere netă de 205.235 lei.
Câți angajați avea DIVAFOREST SRL?
Conform bilanțului pe 2020, DIVAFOREST SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2019).
Ce activitate avea DIVAFOREST SRL?
Activitatea principală a DIVAFOREST SRL era Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
Unde avea sediul DIVAFOREST SRL?
DIVAFOREST SRL avea sediul social la adresa Cal. București, Bl. 01C, Et. 8, Ap. 43, Mun. Târgoviște, Jud. Dâmbovița.
DIVAFOREST SRL are datorii la ANAF?
Nu. DIVAFOREST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre DIVAFOREST SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].