ActivăSRL

DIAMIR-DENT SRL

Str. Colina Măgurii Nr. 18, Bl. B2, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Sat Măgura Com. Măgura, Jud. Bacău

CAEN 8623: Activități de asistență stomatologică

CUI
16817907
Reg. Com.
J2004001790041
Înființată
5 octombrie 2004
Vechime
22 de ani
Cifra de afaceri 2025
102 mii lei
Profit net 2025
7 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.10.2004

Rezumat

Pe scurt

DIAMIR-DENT SRL (CUI 16817907) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Măgura, județul Bacău, înființată în 2004. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 102.370 lei (-11% față de 2024) și un profit net de 6.588 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16817907
Nr. Reg. Com.
J2004001790041
EUID
ROONRC.J2004001790041
Cod CAEN principal
8623 - Activități de asistență stomatologică
Data înființării
5 octombrie 2004
Vechime
22 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Colina Măgurii Nr. 18, Bl. B2, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Sat Măgura Com. Măgura, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MI••• •• DI••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-10,6% față de 2024

102.370 RON

2024: 114.500 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 133.572 RONAnul 2017: 99.835 RONAnul 2018: 138.201 RONAnul 2019: 147.832 RONAnul 2020: 66.390 RONAnul 2021: 91.560 RONAnul 2022: 106.840 RONAnul 2023: 112.430 RONAnul 2024: 114.500 RONAnul 2025: 102.370 RON

Profit net 2025

-54,2% față de 2024

6.588 RON

2024: 14.398 RON

-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 13.108 RONAnul 2017: 1.574 RONAnul 2018: 22.512 RONAnul 2019: 37.740 RONAnul 2020: -10.617 RONAnul 2021: 14.135 RONAnul 2022: 20.215 RONAnul 2023: 11.848 RONAnul 2024: 14.398 RONAnul 2025: 6.588 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    102 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    115 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    148 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    100 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    134 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,4%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,50Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 50% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
25%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2005

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2004

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1790/2004.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DIAMIR-DENT SRL

Este DIAMIR-DENT SRL activă?

Da. DIAMIR-DENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DIAMIR-DENT SRL?

Cifra de afaceri a DIAMIR-DENT SRL în 2025 a fost de 102.370 lei, în scădere cu 11% față de 2024.

Ce profit a avut DIAMIR-DENT SRL în 2025?

În 2025, DIAMIR-DENT SRL a înregistrat un profit net de 6.588 lei.

Ce activitate are DIAMIR-DENT SRL?

Activitatea principală a DIAMIR-DENT SRL este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

Unde are sediul DIAMIR-DENT SRL?

DIAMIR-DENT SRL are sediul social la adresa Str. Colina Măgurii Nr. 18, Bl. B2, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Sat Măgura Com. Măgura, Jud. Bacău.

DIAMIR-DENT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DIAMIR-DENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DIAMIR-DENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. DIAMIR-DENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DIAMIR-DENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].