ActivăSRL

DIAMICO SRL

Bld. Bucovina, Bl. 5C, Sc. E, Et. 2, Ap. 2, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

CAEN 5611: Restaurante

CUI
11596694
Reg. Com.
J1999000103332
Înființată
23 martie 1999
Vechime
27 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
1,1 mil. lei
Profit net 2025
-240 mii lei
Angajați 2025
12

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.03.1999

Rezumat

Pe scurt

DIAMICO SRL (CUI 11596694) este o societate cu răspundere limitată activă din Gura Humorului, județul Suceava, înființată în 1999. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,06 mil. lei (-27% față de 2024) și o pierdere netă de 240.323 lei, cu 12 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
11596694
Nr. Reg. Com.
J1999000103332
EUID
ROONRC.J1999000103332
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
23 martie 1999
Vechime
27 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Bucovina, Bl. 5C, Sc. E, Et. 2, Ap. 2, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • OB••• PE•••
  • SPATA••• LI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-26,6% față de 2024

1.062.331 RON

2024: 1.446.632 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 3.651.680 RONAnul 2017: 3.903.882 RONAnul 2018: 4.177.992 RONAnul 2019: 2.479.484 RONAnul 2020: 1.080.923 RONAnul 2021: 1.271.444 RONAnul 2022: 1.672.363 RONAnul 2023: 1.538.197 RONAnul 2024: 1.446.632 RONAnul 2025: 1.062.331 RON

Profit net 2025

-21907,9% față de 2024

-240.323 RON

2024: 1.102 RON

-500k0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -25.389 RONAnul 2017: 2.852 RONAnul 2018: 1.007.142 RONAnul 2019: -496.341 RONAnul 2020: 16.663 RONAnul 2021: 91.074 RONAnul 2022: 30.850 RONAnul 2023: -242.695 RONAnul 2024: 1.102 RONAnul 2025: -240.323 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    -240 mii lei
    Angajați
    12
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    18
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    -243 mii lei
    Angajați
    19
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    30
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    91 mii lei
    Angajați
    15
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    8
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    -496 mii lei
    Angajați
    31
  • 2018

    Cifra de afaceri
    4,2 mil. lei
    Profit net
    1,0 mil. lei
    Angajați
    35
  • 2017

    Cifra de afaceri
    3,9 mil. lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    30
  • 2016

    Cifra de afaceri
    3,7 mil. lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    25

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-23%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 22,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,48Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 48% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
62%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

62% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/103/1999.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DIAMICO SRL

Este DIAMICO SRL activă?

Da. DIAMICO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DIAMICO SRL?

Cifra de afaceri a DIAMICO SRL în 2025 a fost de 1.062.331 lei (1,06 mil. lei), în scădere cu 27% față de 2024.

Ce profit a avut DIAMICO SRL în 2025?

În 2025, DIAMICO SRL a înregistrat o pierdere netă de 240.323 lei.

Ce activitate are DIAMICO SRL?

Activitatea principală a DIAMICO SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul DIAMICO SRL?

DIAMICO SRL are sediul social la adresa Bld. Bucovina, Bl. 5C, Sc. E, Et. 2, Ap. 2, Orș. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300.

DIAMICO SRL este plătitoare de TVA?

Da. DIAMICO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

DIAMICO SRL are datorii la ANAF?

Nu. DIAMICO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DIAMICO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].