ActivăSRL

DIALEMED SRL

Str. Costache Negri Nr. 2-4, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8621: Activități de asistență medicală generală

CUI
35428710
Reg. Com.
J2016000148129
Înființată
18 ianuarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
117 mii lei
Profit net 2025
79 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.01.2016

Rezumat

Pe scurt

DIALEMED SRL (CUI 35428710) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 117.310 lei (+212% față de 2024) și un profit net de 79.338 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35428710
Nr. Reg. Com.
J2016000148129
EUID
ROONRC.J2016000148129
Cod CAEN principal
8621 - Activități de asistență medicală generală
Data înființării
18 ianuarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Costache Negri Nr. 2-4, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PĂT••• CI••• ••• RAL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+212,3% față de 2024

117.310 RON

2024: 37.560 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 52.374 RONAnul 2017: 37.523 RONAnul 2018: 9.246 RONAnul 2019: 11.804 RONAnul 2020: 18.095 RONAnul 2021: 32.920 RONAnul 2022: 52.160 RONAnul 2023: 64.725 RONAnul 2024: 37.560 RONAnul 2025: 117.310 RON

Profit net 2025

+261,2% față de 2024

79.338 RON

2024: 21.966 RON

-25k025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 25.570 RONAnul 2017: 14.027 RONAnul 2018: -58 RONAnul 2019: -2.677 RONAnul 2020: 10.898 RONAnul 2021: 23.341 RONAnul 2022: 41.973 RONAnul 2023: 42.100 RONAnul 2024: 21.966 RONAnul 2025: 79.338 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    79 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -58 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
68%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 67,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,38Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,38 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
21%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/148/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DIALEMED SRL

Este DIALEMED SRL activă?

Da. DIALEMED SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DIALEMED SRL?

Cifra de afaceri a DIALEMED SRL în 2025 a fost de 117.310 lei, în creștere cu 212% față de 2024.

Ce profit a avut DIALEMED SRL în 2025?

În 2025, DIALEMED SRL a înregistrat un profit net de 79.338 lei.

Ce activitate are DIALEMED SRL?

Activitatea principală a DIALEMED SRL este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).

Unde are sediul DIALEMED SRL?

DIALEMED SRL are sediul social la adresa Str. Costache Negri Nr. 2-4, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

DIALEMED SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DIALEMED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DIALEMED SRL are datorii la ANAF?

Nu. DIALEMED SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DIALEMED SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].