ActivăSRL

DIA-AND S.R.L.

Str. CERBULUI Nr. 28, Sat Ciupercenii Noi Com. Ciupercenii Noi, Jud. Dolj, 207200

CAEN 2370: Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei

CUI
17321625
Reg. Com.
J16/497/2005
Înființată
7 martie 2005
Vechime
21 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
516 mii lei
Profit net 2025
4 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.03.2005

Rezumat

Pe scurt

DIA-AND S.R.L. (CUI 17321625) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Ciupercenii Noi, județul Dolj, înființată în 2005. Activitatea principală este Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN 2370).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 516.269 lei (+28% față de 2024) și un profit net de 4.109 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17321625
Nr. Reg. Com.
J16/497/2005
EUID
ROONRC.J16/497/2005
Cod CAEN principal
2370 - Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Data înființării
7 martie 2005
Vechime
21 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. CERBULUI Nr. 28, Sat Ciupercenii Noi Com. Ciupercenii Noi, Jud. Dolj, 207200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0251••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BERCE••• ION•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+28,5% față de 2024

516.269 RON

2024: 401.911 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 100.095 RONAnul 2017: 282.194 RONAnul 2018: 251.757 RONAnul 2019: 291.892 RONAnul 2020: 207.576 RONAnul 2021: 329.007 RONAnul 2022: 431.210 RONAnul 2023: 546.768 RONAnul 2024: 401.911 RONAnul 2025: 516.269 RON

Profit net 2025

+105,0% față de 2024

4.109 RON

2024: -82.340 RON

-200k-150k-100k-50k050k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 527 RONAnul 2017: 5.553 RONAnul 2018: -4.239 RONAnul 2019: 17.226 RONAnul 2020: -102.620 RONAnul 2021: -168.210 RONAnul 2022: -29.321 RONAnul 2023: -4.324 RONAnul 2024: -82.340 RONAnul 2025: 4.109 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    516 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    402 mii lei
    Profit net
    -82 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    547 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    431 mii lei
    Profit net
    -29 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    329 mii lei
    Profit net
    -168 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    -103 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    292 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    252 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    282 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    100 mii lei
    Profit net
    527 lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,8%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,27Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 27% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
157%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

157% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/497/2005, sub denumirea DIA-AND SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DIA-AND S.R.L.

Este DIA-AND S.R.L. activă?

Da. DIA-AND S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DIA-AND S.R.L.?

Cifra de afaceri a DIA-AND S.R.L. în 2025 a fost de 516.269 lei, în creștere cu 28% față de 2024.

Ce profit a avut DIA-AND S.R.L. în 2025?

În 2025, DIA-AND S.R.L. a înregistrat un profit net de 4.109 lei.

Ce activitate are DIA-AND S.R.L.?

Activitatea principală a DIA-AND S.R.L. este Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN 2370).

Unde are sediul DIA-AND S.R.L.?

DIA-AND S.R.L. are sediul social la adresa Str. CERBULUI Nr. 28, Sat Ciupercenii Noi Com. Ciupercenii Noi, Jud. Dolj, 207200.

DIA-AND S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. DIA-AND S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

DIA-AND S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DIA-AND S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DIA-AND S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].