ActivăSRL

DHARMADHATU SRL

Cal. Floreşti Nr. 6, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400509

CAEN 8559: Alte forme de învățământ n.c.a.

CUI
35581720
Reg. Com.
J12/460/2016
Înființată
3 februarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
62 mii lei
Profit net 2025
6 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.02.2016

Rezumat

Pe scurt

DHARMADHATU SRL (CUI 35581720) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 62.000 lei (+78% față de 2024) și un profit net de 5.504 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35581720
Nr. Reg. Com.
J12/460/2016
EUID
ROONRC.J2016000460126
Cod CAEN principal
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
Data înființării
3 februarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Floreşti Nr. 6, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400509

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SI••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+78,2% față de 2024

62.000 RON

2024: 34.800 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 22.830 RONAnul 2017: 25.425 RONAnul 2018: 26.945 RONAnul 2019: 36.035 RONAnul 2020: 16.080 RONAnul 2021: 21.060 RONAnul 2022: 48.700 RONAnul 2023: 39.750 RONAnul 2024: 34.800 RONAnul 2025: 62.000 RON

Profit net 2025

-30,4% față de 2024

5.504 RON

2024: 7.913 RON

-10k-5k05k10k15k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -5.009 RONAnul 2017: -373 RONAnul 2018: 970 RONAnul 2019: 4.021 RONAnul 2020: 4.802 RONAnul 2021: 13.542 RONAnul 2022: 786 RONAnul 2023: 9.590 RONAnul 2024: 7.913 RONAnul 2025: 5.504 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    786 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    970 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    -373 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
8,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,21Față de anul anterior: în scădere
2021202220242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,21 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
19%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/460/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DHARMADHATU SRL

Este DHARMADHATU SRL activă?

Da. DHARMADHATU SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DHARMADHATU SRL?

Cifra de afaceri a DHARMADHATU SRL în 2025 a fost de 62.000 lei, în creștere cu 78% față de 2024.

Ce profit a avut DHARMADHATU SRL în 2025?

În 2025, DHARMADHATU SRL a înregistrat un profit net de 5.504 lei.

Ce activitate are DHARMADHATU SRL?

Activitatea principală a DHARMADHATU SRL este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

Unde are sediul DHARMADHATU SRL?

DHARMADHATU SRL are sediul social la adresa Cal. Florești Nr. 6, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400509.

DHARMADHATU SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DHARMADHATU SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DHARMADHATU SRL are datorii la ANAF?

Nu. DHARMADHATU SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DHARMADHATU SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].