ActivăSRL

DH CHAMBERS S.R.L.

Str. Nicolae Bălcescu Nr. 12, Ap. 17, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500019

CAEN 5590: Alte servicii de cazare

CUI
39230293
Reg. Com.
J2018000913086
Înființată
23 aprilie 2018
Vechime
8 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
4,1 mil. lei
Profit net 2025
287 mii lei
Angajați 2025
13

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.04.2018

Rezumat

Pe scurt

DH CHAMBERS S.R.L. (CUI 39230293) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2018. Activitatea principală este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,1 mil. lei (+52% față de 2024) și un profit net de 287.120 lei, cu 13 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39230293
Nr. Reg. Com.
J2018000913086
EUID
ROONRC.J2018000913086
Cod CAEN principal
5590 - Alte servicii de cazare
Data înființării
23 aprilie 2018
Vechime
8 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Nicolae Bălcescu Nr. 12, Ap. 17, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500019

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • T••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+51,7% față de 2024

4.102.752 RON

2024: 2.704.599 RON

02 mil4 mil6 mil20182019202020212022202320242025Anul 2018: 0 RONAnul 2019: 149.567 RONAnul 2020: 811.721 RONAnul 2021: 1.511.282 RONAnul 2022: 2.074.579 RONAnul 2023: 2.377.425 RONAnul 2024: 2.704.599 RONAnul 2025: 4.102.752 RON

Profit net 2025

+1664,3% față de 2024

287.120 RON

2024: 16.274 RON

-400k-200k0200k400k20182019202020212022202320242025Anul 2018: -33.492 RONAnul 2019: -210.890 RONAnul 2020: 60.542 RONAnul 2021: 188.748 RONAnul 2022: 398.232 RONAnul 2023: 300.391 RONAnul 2024: 16.274 RONAnul 2025: 287.120 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    4,1 mil. lei
    Profit net
    287 mii lei
    Angajați
    13
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,7 mil. lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    11
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    300 mii lei
    Angajați
    11
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    398 mii lei
    Angajați
    11
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    189 mii lei
    Angajați
    8
  • 2020

    Cifra de afaceri
    812 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    150 mii lei
    Profit net
    -211 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
7%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,09Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,09 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
68%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

68% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/913/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DH CHAMBERS S.R.L.

Este DH CHAMBERS S.R.L. activă?

Da. DH CHAMBERS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DH CHAMBERS S.R.L.?

Cifra de afaceri a DH CHAMBERS S.R.L. în 2025 a fost de 4.102.752 lei (4,1 mil. lei), în creștere cu 52% față de 2024.

Ce profit a avut DH CHAMBERS S.R.L. în 2025?

În 2025, DH CHAMBERS S.R.L. a înregistrat un profit net de 287.120 lei.

Ce activitate are DH CHAMBERS S.R.L.?

Activitatea principală a DH CHAMBERS S.R.L. este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).

Unde are sediul DH CHAMBERS S.R.L.?

DH CHAMBERS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Nicolae Bălcescu Nr. 12, Ap. 17, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500019.

DH CHAMBERS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. DH CHAMBERS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

DH CHAMBERS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DH CHAMBERS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DH CHAMBERS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].