RadiatăSRL

DFV CONSTRUCT SRL

Nr. 129, Sat Becicherecu Mic Com. Becicherecu Mic, Jud. Timiş, 307040

CAEN 4333: Lucrări de pardosire și placare a pereților

CUI
19103430
Reg. Com.
J35/3251/2006
Înființată
16 octombrie 2006
Vechime
19 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2021
34 mii lei
Profit net 2021
-21 mii lei
Angajați 2021
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 04.01.2023

Rezumat

Pe scurt

DFV CONSTRUCT SRL (CUI 19103430) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Becicherecu Mic, județul Timiș, înființată în 2006 și radiată în 2023. Activitatea principală era Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 34.200 lei (-48% față de 2020) și o pierdere netă de 20.760 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
19103430
Nr. Reg. Com.
J35/3251/2006
EUID
ROONRC.J35/3251/2006
Cod CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
Data înființării
16 octombrie 2006
Vechime
19 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 129, Sat Becicherecu Mic Com. Becicherecu Mic, Jud. Timiş, 307040

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • COD••• VIO•••
  • MARI••• DA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2021

-48,2% față de 2020

34.200 RON

2020: 66.000 RON

020k40k60k80k2012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: 33.636 RONAnul 2013: 38.040 RONAnul 2014: 7.450 RONAnul 2015: 12.495 RONAnul 2016: 8.900 RONAnul 2017: 39.200 RONAnul 2018: 34.200 RONAnul 2019: 69.250 RONAnul 2020: 66.000 RONAnul 2021: 34.200 RON

Profit net 2021

-245,2% față de 2020

-20.760 RON

2020: 14.301 RON

-40k-20k020k40k2012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: 15.378 RONAnul 2013: 27.345 RONAnul 2014: -5.820 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: -16.150 RONAnul 2017: 13.256 RONAnul 2018: 1.831 RONAnul 2019: 1.632 RONAnul 2020: 14.301 RONAnul 2021: -20.760 RON

Evoluție pe ani

  • 2021

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    3
  • 2012

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2021

Marjă netăSlab
-61%Față de anul anterior: în scădere
20172018201920202021

Firma a pierdut 60,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—
2017201820192020

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: în scădere
20172018201920202021

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Stare încheiată la ONRC: Certificat de înmatriculare preschimbat

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2013

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/3251/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DFV CONSTRUCT SRL

Este DFV CONSTRUCT SRL activă?

Nu. DFV CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Care este cifra de afaceri a DFV CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a DFV CONSTRUCT SRL în 2021 a fost de 34.200 lei, în scădere cu 48% față de 2020.

Ce profit a avut DFV CONSTRUCT SRL în 2021?

În 2021, DFV CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 20.760 lei.

Câți angajați avea DFV CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2021, DFV CONSTRUCT SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2020).

Ce activitate avea DFV CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a DFV CONSTRUCT SRL era Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

Unde avea sediul DFV CONSTRUCT SRL?

DFV CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Nr. 129, Sat Becicherecu Mic Com. Becicherecu Mic, Jud. Timiș, 307040.

DFV CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. DFV CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DFV CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].