ActivăSRL

DEZTM SRL

Cal. Sever Bocu Nr. 41, Bl. 32, Sc. A, Et. 3, Ap. 9, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300278

CAEN 3831: Incinerarea deșeurilor fără producție de energie

CUI
30659381
Reg. Com.
J35/2224/2012
Înființată
13 septembrie 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2023
386 mii lei
Profit net 2023
17 mii lei
Angajați 2023
8

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.09.2012

Rezumat

Pe scurt

DEZTM SRL (CUI 30659381) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2012. Activitatea principală este Incinerarea deșeurilor fără producție de energie (CAEN 3831).

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 385.720 lei (-2,9% față de 2022) și un profit net de 16.914 lei, cu 8 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30659381
Nr. Reg. Com.
J35/2224/2012
EUID
ROONRC.J35/2224/2012
Cod CAEN principal
3831 - Incinerarea deșeurilor fără producție de energie
Data înființării
13 septembrie 2012
Vechime
14 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Sever Bocu Nr. 41, Bl. 32, Sc. A, Et. 3, Ap. 9, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300278

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DOHĂN••• I••• GABR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

-2,9% față de 2022

385.720 RON

2022: 397.261 RON

0200k400k600k2014201520162017201820192020202120222023Anul 2014: 21.266 RONAnul 2015: 80.591 RONAnul 2016: 273.407 RONAnul 2017: 407.065 RONAnul 2018: 461.456 RONAnul 2019: 464.163 RONAnul 2020: 421.768 RONAnul 2021: 335.882 RONAnul 2022: 397.261 RONAnul 2023: 385.720 RON

Profit net 2023

+103,0% față de 2022

16.914 RON

2022: -566.959 RON

-600k-400k-200k0200k2014201520162017201820192020202120222023Anul 2014: -41.734 RONAnul 2015: 5 RONAnul 2016: 36.530 RONAnul 2017: 56.477 RONAnul 2018: 60.417 RONAnul 2019: 18.098 RONAnul 2020: 11.962 RONAnul 2021: -119.605 RONAnul 2022: -566.959 RONAnul 2023: 16.914 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    386 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    8
  • 2022

    Cifra de afaceri
    397 mii lei
    Profit net
    -567 mii lei
    Angajați
    10
  • 2021

    Cifra de afaceri
    336 mii lei
    Profit net
    -120 mii lei
    Angajați
    10
  • 2020

    Cifra de afaceri
    422 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    464 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    7
  • 2018

    Cifra de afaceri
    461 mii lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    407 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    273 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    5
  • 2015

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    5 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    -42 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăAtenție
4,4%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,13Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Activele circulante acoperă doar 13% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
122%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

122% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2224/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DEZTM SRL

Este DEZTM SRL activă?

Da. DEZTM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DEZTM SRL?

Cifra de afaceri a DEZTM SRL în 2023 a fost de 385.720 lei, în scădere cu 2,9% față de 2022.

Ce profit a avut DEZTM SRL în 2023?

În 2023, DEZTM SRL a înregistrat un profit net de 16.914 lei.

Ce activitate are DEZTM SRL?

Activitatea principală a DEZTM SRL este Incinerarea deșeurilor fără producție de energie (CAEN 3831).

Unde are sediul DEZTM SRL?

DEZTM SRL are sediul social la adresa Cal. Sever Bocu Nr. 41, Bl. 32, Sc. A, Et. 3, Ap. 9, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300278.

DEZTM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DEZTM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DEZTM SRL are datorii la ANAF?

Nu. DEZTM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DEZTM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].