Marjă netă
SlabFirma a pierdut 2,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DEZI STYLE SRL (CUI 28638123) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Braniște, Comuna Podari, județul Dolj, înființată în 2011. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 96.146 lei (+69% față de 2017) și o pierdere netă de 2.740 lei, cu 3 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2011 | 15.204 lei |
| 2012 | 36.130 lei |
| 2013 | 27.495 lei |
| 2014 | 25.286 lei |
| 2015 | 28.091 lei |
| 2016 | 36.811 lei |
| 2017 | 56.939 lei |
| 2018 | 96.146 lei |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 96.146 | 56.939 | 36.811 | 28.091 | 25.286 | 27.495 | 36.130 | 15.204 |
| Profit net | -2.740 | -58.307 | -36.144 | -5.326 | -293 | -2.070 | 2.307 | 3 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 6 | 5 | 5 | 3 | 3 | - |
| Active imobilizate | - | - | 252 | 252 | 252 | 347 | 577 | 806 |
| Active circulante | 2.639 | 381 | 28.127 | 24.892 | 25.073 | 24.803 | 20.368 | 15.948 |
| Stocuri | 394 | 381 | 28.039 | 24.833 | 25.032 | 24.779 | 19.934 | 15.536 |
| Creanțe | 170 | - | - | - | - | - | - | - |
| Datorii | 112.320 | 107.322 | 77.013 | 37.634 | 32.489 | 32.021 | 25.746 | 23.703 |
| Capitaluri proprii | -109.681 | -106.941 | -48.634 | -12.490 | -7.164 | -6.871 | -4.801 | -7.150 |
Firma a pierdut 2,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 2,3% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
4.256% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DEZI STYLE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DEZI STYLE SRL în 2018 a fost de 96.146 lei, în creștere cu 69% față de 2017.
În 2018, DEZI STYLE SRL a înregistrat o pierdere netă de 2.740 lei.
Activitatea principală a DEZI STYLE SRL este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
DEZI STYLE SRL are sediul social la adresa Str. CALAFATULUI Nr. 81, Sat Braniște, Comuna Podari, Jud. Dolj, 207467.
Nu. DEZI STYLE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DEZI STYLE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].