Marjă netă
SlabFirma a pierdut 192,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DEZI & DARIUS SRL (CUI 14471644) este o societate cu răspundere limitată din Caransebeș, județul Caraș-Severin, înființată în 2002. Activitatea principală este Alte activități poștale și de curier (CAEN 5320). Firma este în lichidare.
În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 96.084 lei (-73% față de 2020) și o pierdere netă de 184.820 lei, cu 3 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 119.267 lei |
| 2013 | 193.898 lei |
| 2014 | 215.394 lei |
| 2015 | 47.121 lei |
| 2016 | 36.700 lei |
| 2017 | 35.513 lei |
| 2018 | 345.783 lei |
| 2019 | 333.867 lei |
| 2020 | 355.984 lei |
| 2021 | 96.084 lei |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 96.084 | 355.984 | 333.867 | 345.783 | 35.513 | 36.700 | 47.121 | 215.394 | 193.898 | 119.267 |
| Profit net | -184.820 | 120.032 | -82.337 | 144.785 | 14.319 | 4.760 | 2 | -246.766 | -97.250 | -158.327 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 4 | 2 | 1 | 2 | - | 7 | 9 | 7 |
| Active imobilizate | 31.625 | 171.891 | 261.547 | 217.774 | 5.771 | 5.771 | 5.771 | 5.771 | 227.603 | 245.212 |
| Active circulante | 36.190 | 248.324 | 148.765 | 103.590 | 24.078 | 5.711 | 614 | 832 | 1.239 | 91.681 |
| Stocuri | - | - | - | - | 400 | 400 | 400 | - | 0 | 17.015 |
| Creanțe | 30.383 | 64.672 | 78.071 | 58.219 | - | - | - | 600 | 1.132 | 74.638 |
| Datorii | 576.821 | 744.783 | 854.038 | 675.832 | 510.568 | 506.520 | 506.182 | 489.844 | 465.316 | 476.117 |
| Capitaluri proprii | -483.058 | -298.238 | -418.270 | -335.933 | -480.719 | -495.038 | -499.797 | -483.241 | -236.474 | -139.224 |
Firma a pierdut 192,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 6,3% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
615% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și numele administratorilor, evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. DEZI & DARIUS SRL este în lichidare.
Cifra de afaceri a DEZI & DARIUS SRL în 2021 a fost de 96.084 lei, în scădere cu 73% față de 2020.
În 2021, DEZI & DARIUS SRL a înregistrat o pierdere netă de 184.820 lei.
Activitatea principală a DEZI & DARIUS SRL este Alte activități poștale și de curier (CAEN 5320).
DEZI & DARIUS SRL are sediul social la adresa Fundătura TIMIȘ Nr. 6, Municipiul Caransebeș, Jud. Caraș-Severin.
Nu. DEZI & DARIUS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. DEZI & DARIUS SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].