DEYRA PREST SERV SRL
Str. Tudor Vladimirescu Nr. 37, Mun. Piteşti, Jud. Argeş
CAEN 4775: Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- CUI
- 55394530
- Înființată
- 6 august 2026
- Vechime
- 2 luni
Stare la Registrul Comerțului
- RADIERE
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 06.08.2026
Rezumat
Pe scurt
DEYRA PREST SERV SRL (CUI 55394530) a fost o societate cu răspundere limitată din Pitești, județul Argeș, înființată în 2026 și radiată în 2026. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4775).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 55394530
- Cod CAEN principal
- 4775 - Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- Data înființării
- 6 august 2026
- Vechime
- 2 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Tudor Vladimirescu Nr. 37, Mun. Piteşti, Jud. Argeş
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (0)
- -
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2026
Înființarea firmei
Radierea din Registrul Comerțului
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre DEYRA PREST SERV SRL
Este DEYRA PREST SERV SRL activă?
Nu. DEYRA PREST SERV SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.
Ce activitate avea DEYRA PREST SERV SRL?
Activitatea principală a DEYRA PREST SERV SRL era Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4775).
Unde avea sediul DEYRA PREST SERV SRL?
DEYRA PREST SERV SRL avea sediul social la adresa Str. Tudor Vladimirescu Nr. 37, Mun. Pitești, Jud. Argeș.
DEYRA PREST SERV SRL are datorii la ANAF?
Nu. DEYRA PREST SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre DEYRA PREST SERV SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].