ActivăSRL

DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL

Str. Niagara Nr. 17, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 12491

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
36762113
Reg. Com.
J2016015329407
Înființată
21 noiembrie 2016
Vechime
9 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
1,8 mil. lei
Profit net 2025
233 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 23.01.2018

Rezumat

Pe scurt

DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL (CUI 36762113) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2016. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,84 mil. lei (-16% față de 2024) și un profit net de 232.882 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36762113
Nr. Reg. Com.
J2016015329407
EUID
ROONRC.J2016015329407
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
21 noiembrie 2016
Vechime
9 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Niagara Nr. 17, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 12491

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • N••• ••• COD•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-16,3% față de 2024

1.843.197 RON

2024: 2.201.294 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 83.300 RONAnul 2018: 159.717 RONAnul 2019: 517.895 RONAnul 2020: 628.782 RONAnul 2021: 803.125 RONAnul 2022: 2.160.909 RONAnul 2023: 1.510.801 RONAnul 2024: 2.201.294 RONAnul 2025: 1.843.197 RON

Profit net 2025

+200,2% față de 2024

232.882 RON

2024: -232.322 RON

-400k-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -265 RONAnul 2017: 14.894 RONAnul 2018: 40.307 RONAnul 2019: 80.183 RONAnul 2020: -45.038 RONAnul 2021: 125.262 RONAnul 2022: 351.879 RONAnul 2023: 104.819 RONAnul 2024: -232.322 RONAnul 2025: 232.882 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    233 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    -232 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    352 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    803 mii lei
    Profit net
    125 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    629 mii lei
    Profit net
    -45 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    518 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    160 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    83 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -265 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
13%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,47Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,47 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
62%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

62% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  3. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  4. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/15329/2016.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL

Este DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL activă?

Da. DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL?

Cifra de afaceri a DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL în 2025 a fost de 1.843.197 lei (1,84 mil. lei), în scădere cu 16% față de 2024.

Ce profit a avut DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL în 2025?

În 2025, DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL a înregistrat un profit net de 232.882 lei.

Ce activitate are DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL?

Activitatea principală a DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL?

DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL are sediul social la adresa Str. Niagara Nr. 17, Sector 1 Mun. București, Jud. București, 12491.

DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL este plătitoare de TVA?

Da. DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DEUS CONSTRUCT SOLUTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].