ActivăSRL

DETE SERV SRL

Str. Cucului Nr. 16, Sat Gligoreşti Com. Luna, Jud. Cluj

CAEN 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CUI
21315362
Reg. Com.
J2007001173128
Înființată
9 martie 2007
Vechime
19 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
1,4 mil. lei
Profit net 2025
93 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.03.2007

Rezumat

Pe scurt

DETE SERV SRL (CUI 21315362) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Gligorești, comuna Luna, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,41 mil. lei (-0,6% față de 2024) și un profit net de 92.932 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21315362
Nr. Reg. Com.
J2007001173128
EUID
ROONRC.J2007001173128
Cod CAEN principal
4683 - Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Data înființării
9 martie 2007
Vechime
19 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Cucului Nr. 16, Sat Gligoreşti Com. Luna, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DETE••• HO••• AUREL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-0,6% față de 2024

1.406.325 RON

2024: 1.414.691 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.203.292 RONAnul 2017: 1.363.985 RONAnul 2018: 1.442.763 RONAnul 2019: 1.609.479 RONAnul 2020: 1.528.721 RONAnul 2021: 1.821.020 RONAnul 2022: 1.714.170 RONAnul 2023: 1.474.505 RONAnul 2024: 1.414.691 RONAnul 2025: 1.406.325 RON

Profit net 2025

+145,5% față de 2024

92.932 RON

2024: 37.847 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 93.927 RONAnul 2017: 157.281 RONAnul 2018: 120.961 RONAnul 2019: 170.353 RONAnul 2020: 146.664 RONAnul 2021: 203.496 RONAnul 2022: 144.621 RONAnul 2023: 79.951 RONAnul 2024: 37.847 RONAnul 2025: 92.932 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    93 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    145 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    203 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    147 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    170 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    121 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    157 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,6%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
10,24Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 10,24 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
9,8%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

9,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1173/2007.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DETE SERV SRL

Este DETE SERV SRL activă?

Da. DETE SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DETE SERV SRL?

Cifra de afaceri a DETE SERV SRL în 2025 a fost de 1.406.325 lei (1,41 mil. lei), în scădere cu 0,6% față de 2024.

Ce profit a avut DETE SERV SRL în 2025?

În 2025, DETE SERV SRL a înregistrat un profit net de 92.932 lei.

Ce activitate are DETE SERV SRL?

Activitatea principală a DETE SERV SRL este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

Unde are sediul DETE SERV SRL?

DETE SERV SRL are sediul social la adresa Str. Cucului Nr. 16, Sat Gligorești Com. Luna, Jud. Cluj.

DETE SERV SRL este plătitoare de TVA?

Da. DETE SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

DETE SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. DETE SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DETE SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].