Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DESANCO PROFESSIONAL SRL (CUI 38302642) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Vârteju, Oraș Măgurele, județul Ilfov, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9002).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 190.565 lei (-1,1% față de 2024) și un profit net de 28.511 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | - |
| 2018 | 131.003 lei |
| 2019 | 216.732 lei |
| 2020 | 241.634 lei |
| 2021 | 178.352 lei |
| 2022 | 135.794 lei |
| 2023 | 135.782 lei |
| 2024 | 192.605 lei |
| 2025 | 190.565 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 190.565 | 192.605 | 135.782 | 135.794 | 178.352 | 241.634 | 216.732 | 131.003 | - |
| Profit net | 28.511 | 34.724 | 29.916 | 42.297 | 28.702 | 85.875 | 73.576 | 89.371 | -2.820 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | - | 4.501 | 13.889 | 23.718 | 44.047 | 64.377 | 84.706 | - | 72 |
| Active circulante | 37.702 | 44.086 | 49.836 | 117.579 | 90.012 | 73.541 | 116.917 | 88.101 | 1.308 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 933 | - | 749 | - | - | - | - | - | - |
| Datorii | 9.118 | 5.022 | 20.814 | 22.490 | 36.824 | 52.366 | 65.296 | 1.350 | 4.000 |
| Capitaluri proprii | 28.752 | 43.791 | 43.089 | 118.935 | 97.343 | 86.115 | 136.327 | 86.751 | -2.620 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,13 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
24% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DESANCO PROFESSIONAL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DESANCO PROFESSIONAL SRL în 2025 a fost de 190.565 lei, în scădere cu 1,1% față de 2024.
În 2025, DESANCO PROFESSIONAL SRL a înregistrat un profit net de 28.511 lei.
Activitatea principală a DESANCO PROFESSIONAL SRL este Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9002).
DESANCO PROFESSIONAL SRL are sediul social la adresa BULGARULUI Nr. 45, construcția C1-75 mp, camera 1, Loc. Vârteju, Oraș Măgurele, Jud. Ilfov, 77129.
Nu. DESANCO PROFESSIONAL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DESANCO PROFESSIONAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].